37-річний Володимир Остапчук взяв лопату до рук та пішов розбирати завали у Бородянці: “Кожен може” (ФОТО)

Володимир Остапчук - популярний шоумен. Втім, сьогодення змусило його зняти смокінг та стати до простої роботи. Нещодавно знаменитість побачили у зруйнованому місті з лопатою у руках.

Володимир Остапчук. Герой цього матеріалу став надзвичайно популярним, адже роками впевнено йшов до мети роками. Глядачі можуть пам’ятати його з роботою на Євробаченні 2017 року та проєктом “Маска”.

Нині ж шоумену, як і всім нам – не до розваг. У важкий для країни час він не сидить, склавши руки. Вова був в обороні міста, збирав гуманітарну допомогу, а зараз і взагалі взяв до рук лопату та поїхав містами Київщини. Цієї весни дуже сильно постраждав Ірпінь, Буча, Бородянка та десятки сел навколо.

Остапчук не розгубився та з лопатою у руках почав розбирати завали в області.

37-річний Володимир Остапчук взяв лопату до рук та пішов розбирати завали у Бородянці

Виявляється, артист став амбасадором проєкту “Добробат”, мета якого допомогти з розбиранням завалів та відбудуванням житла. Ведучий наголошує, що окрім зруйнованих міст, чиї фото облетіли світ, є ще багато селищ, про які свого часу ніхто не розповідав. Остапчук сьогодні проїхався ними та поділився враженнями. Чоловік ошелешений тим, що дуже багато будинків зруйновано буквально під фундамент.

Шоумен наголошує, що зараз варто кожному звернути на проблему та долучитися до відбудови наших мальовничих містечок.

Щоправда, охочих допомогти людям подолати розруху вже набралося 30 тисяч.

Нагадаємо, що 24 лютого Володимир лишився у столиці з молодою дружиною Христиною Горняк. Єдина проблема Остапчука зараз полягає у тому, що його колишня разом з дітьми виїхала у Канаду. 3 місяці артист не спілкувався з донькою та сином.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини