Вакарчук зраджував дружині і ховав коханку за особистістю Христини Соловій: хто та жінка, яку сплутали з співачкою?

Шанувальники Святослава Вакарчука тривалий час підозрювали його у невірності дружині, і з часом виявилося, що вони мали речі. Але що було не так?

Знаменитий український виконавець Святослав Вакарчук був одружений з Лялею Фонарьовою понад 20 років. У цьому шлюбі не було дітей, але була щира велика любов. Подейкують, що благовірна допомогла свого часу артисту побудувати успішну кар’єру, а він натомість присвячував їй найгарніші пісні.

Однак, з часом шанувальники Святослава почали підозрювати його у зраді. Коханкою вважали підопічну Вакарчука Христину Соловій. Дівчина тривалий час відмовчувалася. Можливо тому, що їй були на руку плітки про її зв’язок зі знаменитістю. Все ж таки вона тільки набирала популярність. Та згодом Христина все ж таки спростувала чутки про любовний зв’язок.

Вакарчук зраджував дружині і ховав коханку за особистістю Христини Соловій

Вакарчук зраджував дружині і ховав коханку за особистістю Христини Соловій

Розмови за спиною Святослава поступово зтихли і у найнеочікуваніший момент він заявив про те, що розлучається з дружиною. А через декілька місяців з’ясувалося, що в нього вже давно народився син від іншої. Поговорювали, що вона була настільки вражаючою для Лялі, що вона потрапила до лікарні через нервовий зрив. Особистість коханка Святослав приховував, але преса швидко встановили її персону.

Вакарчук зраджував дружині і ховав коханку за особистістю Христини Соловій

Журналісти вважають, що матір’ю Івана Вакарчука є Євгенія Яцута. Нещодавно пара була помічена, і Євгенія була знову вагітною. На цей раз Святослав навіть не приховує того факту, що знову стане батьком.

Тим часом Христина Соловій повністю пішла з життя колишнього продюсера, а плітки про її роман з ним тепер здаються чимось абсурдним.

Схожі статті