Ілона Гвоздьова вагітна втретє: животик танцівниці округлився після двох місяців в Італії без чоловіка

Українська танцівниця Ілона Гвоздьова у своєму особистому блозі натякнула на третю вагітність. Зірка декілька тижнів тому повернулася з Італії.

Ілона Гвоздьова до початку повномасштабної війни в Україні була успішною хореографкою, зіркою декількох танцювальних шоу і щасливою дружиною і мамою. Разом з чоловіком Іваном вона виховує доньку Валерію і сина Домініка. За цим подружжям жодного разу не було помічено скандалів чи сварок, тож серед шанувальників і колег Ілона з Іваном мають славу зразкової родини.

Однак від початку повномасштабних бойових дій закоханим довелося розлучитися на деякий час. Гвоздьова разом з сином і донькою переїхала до Італії, де безкоштовно мешкала у подружньої пари. Танцівниця розповідала, що господарі, які прийняли її з дітьми, захоплювалися латиноамериканськими танцями, тож їм легко вдалося знайти спільну мову.

Ілона Гвоздьова з чоловіком і донькою

Чоловік Ілони чекав на сім’ю в Києві. Танцівниця повернулася декілька тижнів тому, адже в столиці стало спокійніше, а вона вже не могла витримати розлуки з коханим. Зараз переможниця “Танців з зірками” повертається до звичного життя — виховання дітей, блогу і роботи. Встигла Гвоздьова й заінтригувати фанатів — у своєму блозі вона натякнула на третю вагітність.

Ілона запропонувала підписникам вгадати, що сталося нового в її життя. Серед трьох варіантів: вагітність, переїзд та будівництво дому — саме перший виявився правильним.

Ілона Гвоздьова втретє вагітна

Пізніше хореографка натякнула, що цей варіант не обов’язково був правильним:

“Поки все ж таки потримаю інтригу з правильною відповіддю”, — зазначила Ілона.

До речі, найбільшу кількість голосів зібрав варіант про будівництво нового будинку, а ось за “поповнення” проголосувало найменше користувачів мережі. Чи дійсно Гвоздьова втретє вагітна від чоловіка — поки що загадка.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.