Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан повернулася в Київ, але Заливако її не зустрів: “На душі сумно”

Переможниця романтичного реаліті "Холостяк-11" Анна Богдан через війну в Україні тимчасово виїжджала до Великобританії, звідки вже повернулася додому, але Заливако її не зустрів.

За історією кохання Анни Богдан і Михайла Заливако спостерігала вся країна, адже розвивалася вона в рамках реаліті-шоу “Холостяк”. Чоловік пішов на проєкт в пошуках серйозних стосунків – це те, чого не вистачало житті бізнесмена. Анна ж опинилася серед учасниць-претенденток на серце головного героя випадково – завдяки наполегливості сестри, яка підштовхнула її на те, щоб відправити анкету.

Після розлучення дівчини з екс-головою Офісу президента України Андрієм Богданом у неї не було інших обранців, тож вона наважилася на цю авантюру і не пошкодувала.

Заручені Анна Богдан та Михайло Заливако злилися у весільному танці
Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан повернулася в Київ, але Заливако її не зустрів

Саме Анну Михайло обрав у фіналі, і свою любовну історію пара продовжила поза шоу. Молоді люди почали разом жити, подорожувати та будувати плани на майбутнє. Ранок 24 лютого закохані також зустріли вдвох у Києві, звідки виїхали майже одразу на захід країни. Згодом Богдан з подругою виїхала за кордон, а Заливако з інформаційного поля зник.

Ба більше, уважні підписники помітили, що переможниця “Холостяка” відписалася в Інстаграмі від Михайла. Крім того, 10 червня Анна повідомила про своє повернення в Київ та опублікувала кадри з авто, в якому їхала з мамою, братом і сестрою без жодної згадки про коханого:

“Не віриться, що ми разом. Як же круто бути з родиною. Їхати по улюбленому Києву на своїй машині. На душі в той же час і радісно і сумно…”, – заінтригувала Богдан підписників.

Переможниця Холостяка-11 Анна Богдан повернулася в Київ, але Заливако її не зустрів

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.