48-річний Андрій Данилко проміняв костюм Вєрки Сердючки на військову форму: “Геть з України”

Знаменитий український виконавець Андрій Данилко сколихнув мережу своїм перевтіленням. Артист обрав військову форму замість костюму Вєрки Сердючки.

Відомий український виконавець Андрій Данилко, як і більшість його колег намагається усіма силами підтримати та допомогти звичайним українцям і захисникам. У артиста є культурна зброя — творчість. Саме завдяки їй зірки мають можливість донести свою думку до аудиторії найкоротшим шляхом, без зайвих слів та емоцій.

Андрій Данилко вразив зізнанням про зміст його переписок з Костянтином Меладзе
Андрій Данилко проміняв костюм Вєрки Сердючки на військову форму

Андрій Данилко проміняв костюм Вєрки Сердючки на військову форму

Так, нещодавно стало відомо, що Андрій Данилко влаштував концерт у метро. Примітно, що для виступу він обрав не звичайний костюм Вєрки Сердючки, а військову форму, залишивши лише величезну зірку на голові та сонцезахисні окуляри.

Андрій Данилко проміняв костюм Вєрки Сердючки на військову форму

Звісно, для свого виступу виконавець обрав найпопулярнішу пісню під час війни Росії проти України. Вєрка Сердючка заспівала “Геть з України, москаль нєкрасивий”.

Варто відзначити, що співак вирішив залишитися в столиці, не дивлячись ні на що. Самого початку вторгнення російських військ у Київську область Андрій перебував у своїй квартирі біля Майдану Неалежності. Артист заявив, що нікуди не піде, адже це його дім.

Також Андрій гостро висловлювався в адресу тих, хто підтримав війну в Україні. Виконавець не шкодував образливих слів для російських артистів. Також стало відомо, що не дивлячись на персональну політику до Андрія російської федерації, перед війною його активно запрошували виступати, наче намагалися переманити. Але артист не повівся на цю провокацію, та й в цілому не забув ставлення росіян до себе.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини