Як виглядають суперниці екс-холостячки Мішиної: дві дружини Еллерта, наречена Рибака та дівчина Тригубенка

Перша холостячка країни Ксенія Мішина так і не побудувала стосунків з жодним зі своїх фаворитів, які тим часом налагоджують особисте життя без акторки.

Переможцем “Холостячки 2020” став Олександр Еллерт, який до участі в шоу двічі був одружений. Свою першу дружину сценарист “Кварталу” зустрів під час навчання в університеті. Кохання з першого погляду привело пару під вінець, а згодом у них народилася донька, проте довготривалим шлюб не став.

Перша дружина Олександра Еллерта з їхньою донькою
Перша дружина Олександра Еллерта з їхньою донькою

Вдруге Еллерт одружився на подрузі, яка сама зробила йому пропозицію руки та серця. Але й друга спроба побудувати сім’ю не вдалася – дуже скоро подружжя зрозуміло, що дружити їм вдавалося набагато краще.

Друга дружина Олександра Еллерта
Друга дружина Олександра Еллерта

З Мішиною Олександр зустрічався рік, після чого вони розійшлися, зруйнувавши вся надії фанатів на хепіенд. Однак з початком війни акторка зізналася, що відновила спілкування з Еллертом, адже всі образи та негаразди відійшли на другий план. Тим не менш, у публічному полі про возз’єднання екс-кохані розмов наразі не ведуть.

Тим часом програвший фіналіст “Холостячки” Олексій Тригубенко в новому інтерв’ю розповів Григорію Решетніку, що місця в його серці для Мішиної вже немає. Напередодні російського вторгнення чоловік зустрів красуню на ім’я Аліна, яка стала його коханою.

Як склалося життя учасників першої Холостячки: Олексій Тригубенко
Олексій Тригубенко розповів про свою дівчину

Ще один з фаворитів Ксенії, Андрій Рибак, ошелешив публіку новиною про те, що готується до весілля з дівчиною, через яку акторка і вигнала його з проєкту. Освідчитися він наважився обраниці лише після того, як вона виїхала з України через війну:

“Весілля – 20 серпня. Між Днем Незалежності та моїм днем народження”, – поділився Рибак.

Андрій Рибак одружується з дівчиною, через яку Мішина вигнала його з шоу
Андрій Рибак одружується з дівчиною, через яку Мішина вигнала його з шоу

Схожі новини