Яку пенсію отримує співаючий ректор Михайло Поплавський? Зірка гордо зізнався: “Як народний депутат”

Знаменитий український співак та співаючий ректор Михайло Поплавський розсекретив розмір своєї пенсії. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Славнозвісний український виконавець Михайло Поплавський усе своє життя присвятив шоу-бізнесу та починаючим талантам. Співаючий ректор охопив одразу декілька сфер діяльності і не приховує своєї мультизадачності, а навпаки хизується нею.

Так, окрім освіти та шоу-бізнесу, співак успішний в бізнесі. Він не приховує, що отримує дохід і таким чином, що дозволяє йому буквально розкошувати. Чого тільки вартий особняк зірки під Києвом з власним озером та сауною.

Яку пенсію отримує співаючий ректор Михайло Поплавський

Яку пенсію отримує співаючий ректор Михайло Поплавський

Мачо похилого віку досі має попит у жінок та обожнює, коли про нього пише преса. Так, його друг Павло Зібров якось розповів, що ректор засмучується, якщо не бачить про себе заголовків. І ба більше, навіть готовий створити інфопривід, аби тільки журналісти не забували про нього та його творчість.

Тіна Кароль викрила правду про взаємовідносини з Михайлом Поплавським
Яку пенсію отримує співаючий ректор Михайло Поплавський

Як нещодавно з’ясувалося навіть у пенсійній системі Михайло також на коні. Журналісти поцікавилися у чоловіка, скільки він отримує. Михайло гроші не рахує, але впевнено порівняв свої доходи з пенсією колишніх держслужбовців.

“У мене помічники отримують і вона “йде” відразу. Я навіть не знаю, думаю, що отримую як народний депутат, десь близько 16-17 тисяч”, – поділився артист.

Нагадуємо, що не так давно співаючий ректор прокометував спроби його невістки стати співачкою. Він заявив, що не допомагає дружині сина ні грошима, ні координацією, а лише готовий ділитися з нею порадами. Продюсували невістку він навіть не думає, і взагалі не цікавиться її діяльністю з точки зору ректора Укніверситу культури.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.