“Я отримала серйозну травму”: Руслана Лижичко вперше зізналася, чому ховається під час війни

Знаменита українська співачка Руслана Лижичко зізналася, чому не може взяти пряму участь у деяких заходах і як це пов'язано з війною. Детальніше в статті.

Відома українська співачка Руслана Лижичко під час війни проявляла неабияку активність. Зірка не тільки інформувала про події в Україні на особистих сторінках в соціальних мережах, але й волонтерила та виступала. Однак нещодавно знаменитість зникла з інформаційного поля. Виявляється, вся справа в тому, що у Руслани не все гаразд зі здоров’ям.

Руслана Лижичко вперше зізналася, чому ховається під час війни

Артистка мала виступати в Амстердамі і взяти участь у благодійному марафоні. Натомість глядачам показали старий запис виступу Руслани з Дня незалежності. Артистка вирішила не ховатися і пояснила, чому не виїхала за кордон та не здійснила свої плани.

Руслана Лижичко в бронежилеті записала відео зі зруйнованої Бородянки
Руслана Лижичко вперше зізналася, чому ховається під час війни

Виявляється, Лижичко зламала ногу. У цьому вона звинувачує війну. Мовляв, дуже багато працювала, тому перевтома вилилася у травму. Про це вона повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Через перевтому у своїх активностях і волонтерстві, я отримала серйозну травму ноги – у мене перелом”, – поділилась новиною з шанувальниками виконавиця.

Також Руслана звернулася до європейської спільноти з проханням все ж таки провести наступне Євробачення на території України. Лижичко вважає, що Україна готова прийняти в себе гостей та забезпечити їм безпеку.

Нагадуємо, минулого року співачка сколихнула шоу-бізнес новиною про те, що вона готується стати матір’ю. Втім, щаслива новина так і не надійшла. Судячи з усього, зірка не завагітніла і дитину не народила. Її чоловік Олександр Ксенофонтов був дуже незадоволений її заявою.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини