Сини, велосипеди, Львів: Ірина Федишин прогулялася рідним містом

Українська співачка Ірина Федишин любить проводити час з близькими.

Ірина Федишин не упускає можливості поділитися з прихильниками моментами з творчого та сімейного життя. Цього разу співачка показала миле родинне відео, на якому зображена вона з синами і велосипедами. Очевидно, що погода була сонячною і родина вирішила не втрачати можливості провести час не вдома. Відео, зняте за допомогою дрона, Ірина Федишин виклала на свою сторінку у мережі Instagram і поцікавилася яка погода у містах, де живуть її прихильники.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCGzq2nQjRnC%2F&is_from_rle

Фанати виконавиці не забарилися з відповіддями і розповіли яка погода у інших містах України.

Згодом Ірина Федишин виклала теплий родинний знімок зі своїми хлопчиками і поцікавилася чи схожу сини на зіркову маму. на знімку видно не лише зіркову родину, а й парк, у якому вони проводили вільний час. Дуже схоже, що знімок і відео зняті в один день.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCG2QVKlj5mt%2F&is_from_rle

Тут думки прихильників розійшлися. Одні стверджували, що сини копія співачки, а інші говорили, що старший схожий більше на чоловіка. а молодший на саму виконавицю. А були і такі, хто сказав, що молодший син схожий більше на дідуся, хоча не уточнили якого саме.

Окрім сімейних знімків Ірина Федишин виклала світлину, на якій позує у ніжному образі на одній з вуличок Львова. У підписі до кадру співачка похвалилася тим, що встигла цього року побувати на фестивалі сиру і вина.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCGsc8gqDuXA%2F&is_from_rle

Прихильники засипали зірку компліментами, назвали красунею і порівняли з трояндою.Також відмітили красу міста Лева і ніжний образ улюбленої співачки.

Загалом Ірина Федишин дуже любить публікувати душевні і теплі світлини, які відображають внутрішній світ виконавиці.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.