Заливако вперше вийшов в онлайн після розставання з переможницею “Холостяка-11” Анною Богдан: коментарі закрив

Головний герой 11 сезону романтичного реаліті "Холостяк" Михайло Заливако нарешті порушив мовчання вперше після розставання з Анною Богдан.

За розвитком стосунків Анни Богдан і Михайла Заливако спостерігала вся країна. Фанати сподівалися, що вони стануть другою парою за всю історію українського “Холостяка”, хто після Даші Квіткової та Нікіти Добриніна створить сім’ю. Герої статті дійсно демонстрували справжню ідилію у відносинах, публічно говорили про майбутнє весілля та навіть репетирували танок наречених.

Не так давно Анна і Михайло зустрічалися з ведучим реаліті-шоу та його дружиною, Григорієм і Христиною Решетнік. І тоді не було жодних натяків на проблеми у стосунках, проте нещодавно Богдан заявила про розставання із Заливако.

Михайло Заливако вперше вийшов в онлайн після розставання з Анною Богдан

Одразу після цього переможниця “Холостяка-11” вдалася до кардинальних змін іміджу – вона відрізала свої довгі кучері та зробила каре з подовженим чубчиком і рівним волоссям. Як запевняє дівчина, це у неї вперше.

Заливако ж на відміну від колишньої зник з інформаційного простору і не коментував змін в особистому житті. Втім, чоловік нарешті з’явився в онлайні, однак тему розставання з Анною Богдан не піднімав.

Так, у соцмережах Михайло звернувся до усіх небайдужих з проханням долучитися до збору коштів на потреби захисників у Харківській області:

“Боронити країну можна не лише на передовій. З перших днів війни мій близький друг Андрій Твердоступ активно допомагає бійцям ЗСУ. Наразі захисники Харківської області, а особливо Ізюмського напрямку, як ніколи потребують нашої допомоги. Ви можете долучитися до збору коштів за посиланням. На зібрані гроші буде придбано найнеобхідніше: від білизни до військової амуніції. Все буде Україна!”, – написав Холостяк і залишив посилання на карту.

Примітно, що коментарі до своїх публікацій в Інстаграмі Заливако закрив.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.