“Вагітна” Лілія Ребрик засвітила округлий живіт та ошелешила новиною: “У Діани та Поліни буде братик”

Знаменита укоаїнська телеведуча Лілія Ребрик показала округлий живіт та заінтригувала можливим цікавим положенням. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Знаменита українська телеведуча Лілія Ребрик — щаслива мама двох донечок та любляча дружина. Її історія кохання почалася з бальних танців. Під час зйомок  танцювального шоу зірка ближче познайомилася зі своїм партнером Андрієм Диким, і хоча спочатку не мала в планах крутити з ним роман, під кінець зйомок пара зрозуміла, що їхні шляхи не мають розійтися.

Лілія Ребрик засвітила округлий живіт та ошелешила новиною

Зараз родина вражає своєю гармонійністю та теплотою, якою ділиться не тільки одне з одним, але й зі своїми глядачами. Але завжди є куди прагнути. Цілком імовірно, що для повного щастя сім’ї може не вистачати маленького хлопчика, який зміг би зберегти фамілію Диких та подарувати її і своєму нащадку.ю

 

Нещодавно на офіційній сторінці програми “Ранок з Україною” з’явився новий кадр, який привернув увагу шанувальників до фігури Лілії Ребрик. Зірка обрала для ефіру брюки та блейзер, однак навіть не дивлячись на пояс, від очей не приховався округлий животик, який може казати про цікаве положення зірки.

Лілія Ребрик засвітила округлий живіт та ошелешила новиною

Нагадуємо, що тривалий час Лілія Ребрик не брала участь у зйомках, адже мала евакуюватися разом з дітьми з Києва. Прихисток вона знайшла вдома у батьків, де почала виходити на зв’язок з шанувальниками. Згодом зірка почала проводити ефіри дистанційно, виходячи в них зі спальні або вулиці. Макіяжем та гардеробом їй довелося займатися власноруч.

Зараз у телеведучої є можливість повернутися до минулого темпу. Однак, зірка обирає менш яскраві образи, вочевидь спираючись на етику та воєнний стан.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини