Як виглядає перша дружина Доманського, в якої Лідія Таран відбила чоловіка: сім’я нову невістку не вподобала

Відома українська телеведуча Лідія Таран свого часу пов'язала своє життя з колегою Андрієм Доманським. Втім їхній роман не про тривав довго, але породив нове життя.

Зараз Андрій Доманський хоча і не вважається зразковим сім’янином, але робить усе можливе, щоб стати хорошим батьком. Телеведучий знає, що втратив певний час, який міг присвятити старшим спадкоємцем. Тим не менш, він би не полишає надії, що зможе компенсувати той час, коли його дітлахи не відчували присутності тата.

Чи змінилися стосунки Лідії Таран і Андрія Доманського під час війни
Як виглядає перша дружина Доманського, в якої Лідія Таран відбила чоловіка

А вся справа в тому, що його перший шлюб зруйнувався, коли діти були досить маленькі. Подейкують, що це пов’язано з телеведучою Лідією Таран, з якою він вступив у стосунки, ще не розлучившись.

Як виглядає перша дружина Доманського, в якої Лідія Таран відбила чоловіка

Колишня дружина Андрія була справжньою красунею, і нею залишається. Тим не менш, це ніяк не вплинуло на його рішення піти. У стосунках з новою обраницею в нього народилася донька Василина. Однак справа до весілля не дійшла.

Перша дружина Андрія Доманського з його дітьми
Як виглядає перша дружина Доманського, в якої Лідія Таран відбила чоловіка

Сам Доманський розповідає, що Лідія не була готова до заміжжя. Ба більше, вона не доклала жодних зусиль, аби налагодити стосунки з його родиною. За усі роки матір Андрія бачила потенційну невістку лише раз. І звісно не була у захваті від ситуації. Тим більше, що жінка підтримувала свою минулу невістку Юлію.

Через декілька років Андрій Доманський прийняв рішення покинути і телеведучу. Він знайшов щастя жінкою на ім’я Марина, у шлюбі з якою народилося ще двоє дітей. Сама з нею телеведучий раптово зрозумів, що не був проти нового шлюбу, а просто не знайшов жінку, яка розбудилап у ньому бажання створити сім’ю. Саме такою жінкою і була Марина. Зараз він виховує шістьох дітей, працює здебільшого на корпоративах, а з Лідією Таран майже не спілкується, адже Василина достатньо доросла, щоб самостійно контактувати з батьком.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини