Наречений один, а пропозицію зробив інший: як виглядає чоловік, з яким Леся Нікітюк мала побратися?

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк неодноразово схвилювала мережу новиною про пропозицію руки і серця. Втім, вийти заміж вона так і не встигла.

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк завжди жартує про те, що їй немає за кого вийти заміж. Мовляв, ніхто не кличе і вибір небагатий. Але, звісно, усе це лише жарти, адже зірка ретельно приховує своє особисте життя та обранців. Таким чином вона відмежовує шанувальників від тих речей, який їм знати не потрібно.

Як виглядає чоловік, з яким Леся Нікітюк мала побратися

Але варто відмітити, що про пропозицію руки і серця Леся все ж таки якось розповіла. Так, у знаменитості був обранець, з яким вона збиралася одружитися. Чоловік виявився її сусідом, а знайомство вийшло доволі банальним: Леся збиралася позичити у нього цукор, і між молодими людьми закрутився роман. Чому стосунки так і не дійшли до РАЦСу достовірно невідомо. Телеведуча просто дала зрозуміти, що роман добіг кінця.

Леся Нікітюк на фіналі Танців з зірками 2021 розповіла, що вийшла заміж
Як виглядає чоловік, з яким Леся Нікітюк мала побратися

Втім, схвилювати глядачів їй вдалося ще неодноразово. Наприклад, рік тому невідомий чоловік зробив пропозицію Лесі Нікітюк на очах у багатотисячної аудиторії під час зйомок програми ЛіпсінкБатл. Шанувальники ламали голову над тим, хто ж цей чоловік, і чи дійсно Леся Іванівна збирається за нього заміж.

Як виглядає чоловік, з яким Леся Нікітюк мала побратися

Втім, дуже скоро з’ясувалося, що це була лише розіграна сценка. Справа в тому, що телеведуча пародіювала відому британську виконавицю Адель, і саме під час цього виступу, який імітувала Нікітюк, співачці зробив пропозицію її майбутній чоловік. Звісно, концерт став незабутнім для фанатів артистки і одразу ж потрапив у тренди YouTube. Тож насправді ця сцена взагалі нічого не означала для Лесі.

Схожі статті