Скільки разів був одружений насправді 72-річний Михайло Поплавський: всі дружини співака, яких полишив серцеїд

Михайло Поплавський був ще тим серцеїдом за молодих років, але завжди тему свого особистого життя намагався уникати. Дізнайтеся всі таємниці співака.

Михайло Поплавський. Колоритний та непередбачуваний герой цього матеріалу завжди любив бути у центрі уваги. Чоловік з молодих років йшов до мети стати суперзіркою і на його шляху зустрічалися лише гідні супутниці.

Першою дружиною артиста стала проста роботяща жінка на ім’я Людмила. Роман зав’язався ще за часів, коли майбутній співаючий ректор жив на рідній Кіровоградщині. Красиве українське весілля навіть знімав фотограф, що для тих радянських часів було рідкістю.

Скільки разів був одружений насправді 72-річний Михайло Поплавський

Проте, шляхи дуже швидко розійшлися. Пара не зійшлася у побуті характерами, а ще екс-обраниця надала перевагу жити і працювати у рідних краях. Вона, до речі, там працює і досі. Зайнята у медичній сфері.

Скільки разів був одружений насправді 72-річний Михайло Поплавський

Другою коханою Михайла Михайловича стала неймовірної вроди білявка. За іронією долі її також звати Людмила. Жінка настільки покохала митця, що вирішила подарувати йому дитину. Син Олександр нині поважний бізнесмен. А ось батьковий шлях естради хлопцеві не подобається. Натомість його красуня-дружина Аліна дуже зацікавлена у творчості.

Скільки разів був одружений насправді 72-річний Михайло Поплавський

Так, як у 2009-му році другий шлюб Поплавського розпався, а вже тоді він був колоритним ректором Університету культури та мистецтв, йому почали приписувати нових дівчат. Так сталося і після виходу кліпу “Щастя є”, де знаменитість танцює з білявками модельної зовнішності. Ми писали про це раніше.

Нагадаємо, що у 2021-му році Михайло оголосив про завершення своєї зіркової кар’єри.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.