Дочка категоричної Олі Фреймут привела у родину зятя неслов’янської вроди: засмаглого хлопця знайшла у Штатах

Фреймут не встежила за донькою - бунтарка привела в родину темношкірого хлопця та враз отримала купу негативу у мережі. Та чи прийняла майбутнього зятя сама Оля?

16-річна дочка Олі Фреймут, Злата Мітчелл, проживає і навчається за кордоном, а саме у Лос-Анджелесі. Підліток живе самостійно, захоплюється танцями та має власний бренд одягу.

На відміну від правильної та інтелігентної мами, донька виросла бунтаркою, вона не соромиться показувати себе і своє тіло так сказати “у всій його красі”.

Дочка категоричної Олі Фреймут привела у родину зятя неслов’янської вроди

Не так давно дівчина спровокувала не аби які обговорення серед ЗМІ та глядачів, виклавши в інстаграм недитяче фото з величезним декольте. Коментарі під фото були різні, але більша частина засудила неповнолітню за настільки відверті знімки. Це не дивно, бо маючи публіку у кількості понад 40 тисяч підписників, колись і проскоче огидний коментар.

Також юна спадкоємиця ревізорки інколи дозволяє собі відкрити підписникам свої душевні переживання. Дівчина розповіла, но ще відчуває себе за кордоном вільно і комфортно:

“Для тих з вас, хто не знає: я живу в школі-інтернаті за межами Санта-Барбари, а це означає, що мені довелося повністю забути про своє “вільне” життя, творчі ідеї та спонтанні проєкти, але цей етап мого життя тримає мене ближче до Лос-Анджелеса, і я можу прибігти до міста, яке змушує мене відчувати себе справжньою раз на кілька днів”

Світло у темряві

Такими словами Злата підписала романтичне фото з бойфрендом. Хлопця з бронзового кольору шкірою звати Оскар, можливо пара навчається разом в Америці. Молоді закохані позували в мальовничому місці на фоні гірських схилів.

Нагадаємо, що Ольга Фреймут народила дочку Злату від першого шлюбу з британцем Нілом Мітчеллом, проте пара розпалась вкрай швидко. Зараз у ревізорки є ще син Валерій та дочка Євдокія, які народилися від її теперішнього чоловіка Володимира Локотка.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.