Тіна Кароль публічно пройшлася за руку з чоловіком, який значно молодший за неї: перший після Євгена Огіра

Відома українська співачка Тіна Кароль схвилювала мережу новими кадрами, на яких з'явилася поруч з невідомим чоловіком, з яким трималася за руку.

Знаменита українська співачка Тіна Кароль вже багато років самотня. За офіційною версією, зірка так і не змогла знайти чоловіка, який зміг би посісти місце її чоловіка. Після смерті її благовірного Євгена, поп-діва живе одна, у великому маєтку в передмісті. Оточують її лише робітники дому, а єдиний син Веніамін знаходиться у Великобританії, де він навчається вже декілька років.

Єдиний син Тіни Кароль витратив свої гроші на подарунки для біженців з України
Тіна Кароль публічно пройшлася за руку з чоловіком, який значно молодший за неї

Тіна Кароль публічно пройшлася за руку з чоловіком

За увесь цей час їй приписували безліч романів. Подейкували, що вона має інтрижку з Ігором Коломойським, підозрювали у таємних стосунках з Даном Баланом, і навіть говорили про те, що поп-діва “запала” на свого менеджера Орлова.

Варто відзначити, що Тіна і сама не проти підігрівати до себе інтерес, і час від часу вдається до піару, який влаштовує за допомогою любовної інтриги. Наприклад, нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, в якому тримається з невідомим чоловіком за руку. Їхні пальці переплетені, а вони, вочевидь, знаходяться у публічному місці.

Тіна Кароль публічно пройшлася за руку з чоловіком

Цілком імовірно, що цим таємничим чоловіком став її син Веніамін, однак не варто відкидати і імовірність того, що цією людиною може бути обранець артистки.

Нагадуємо, що минулого року вона заявляла про те, що готова йти вперед і навіть хотіла б народити дитину. У Новому році вона сколихнула мережу неоднозначними фотографіями у компанії Павла Орлова, та з приходом війни увесь її контент був спрямований на головну тему — фронт та події у її країні. Варто відмітити, що народилася Тіна в росії.

Схожі статті