Настя Каменських показала округлий живіт та вразила новиною: “Повертатися в Україну з малюком будемо”

Знаменита українська співачка Настя Каменських, знаходячись за кордоном, засвітила округлий живіт та спричинила чутки про своє цікаве положення.

Знаменита українська співачка Настя Каменських вже багато місяців знаходиться за кордоном. В Іспанії вона опинилася разом зі своїм чоловіком Олексієм Потапенко, матір’ю та свекрухою ще до того, як розпочалася війна. Однак, шанувальники співачки одразу ж здогадалися, що родина боялася залишатися в столиці України і прийняла зважене рішення втекти.

Настя Каменських і Потап показали своїх мам
Настя Каменських показала округлий живіт та вразила новиною

Настя Каменських показала округлий живіт та вразила новиною

Та серед користувачів мережі існує і інша думка. Деякі вважають, що Настя Каменських ховається в Європі не за для своєї безпеки, а через майбутнього малюка. Численні кадри та знімки зірки наштовхують на думку, що вона дійсно може знаходитися в цікавому положенні, і тому обрала життя подалі від тривог та ракет.

Наприклад, нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову публікацію, в якій розповіла про свою роботу. Текст вона супроводила декількома фотографіями, на яких видно, що артистка навмисне одягла дуже вільну сукню. Та навіть через неї проглядається, що фігура Насті Каменських округлилася.

Користувачі мережі не стали ходити навколо, і прямо поставили запитання Насті, чи збирається вона повертатися в Україну з малюком на руках.

Настя Каменських показала округлий живіт та вразила новиною

Нагадуємо, що Настя Каменських та Потап одружилися багато років тому, але досі в них не було дітей. Обидва артиста відмовляються пояснювати реальну причину бездітості, але говорять про те, що дуже мріють народити спільну дитину, і роблять для цього усе можливе. Зокрема, Настя Каменських сподівається на волю Господа.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини