Олег Винник полишив Україну через хворобу: представники Головного вовка країни заявили про невідворотне

Популярний співак Олег Винник тривалий час не виходить на зв'язок зі своїми прихильниками. Втім, нарешті представники артиста розповіли правду про стан Головного вовка країни.

Олег Винник від самого початку війни не приховував своєї патріотичної позиції. Він всім серцем вболіває за Україну, але, написавши кілька публікацій в Instagram, артист зник з медійного простору.

Що сталося з Олегом Винником?

Загадкове мовчання Олега Винника його фанати і критики сприйняли дуже неоднозначно. Мало хто розумів, чому популярний співак взагалі не виходить на зв’язок. Відповідь прийшла нещодавно та несподівано. За Головного вовка країни вступилися його представники, адже команда селебріті вважає, що він доводить свою любов до Батьківщини не красномовними словами, а справами.

За словами адвокатки артиста, він вже понад 20 років офіційно мешкає закордоном. Це натякає на те, що чоловік не порушував ніяких норм, покидаючи Україну. Та головне зовсім інше: чоловік Таюне проходить лікування. Змушений співак ходити по клініках у Берліні. Представники знаменитого чоловіка наголошують, що у Винника було кілька загострень, проте деталей його хвороби не розкривають.

Олег Винник полишив Україну через хворобу

Втім, попри свої особисті виклики у період війни, Олег не забуває допомагати українцям та фронту. Так стало відомо про купівлю машин для ЗСУ зі зворушливою назвою “Вовчиця”. Такі моделі авто дуже популярні серед військових через свою універсальність.

Олег Винник полишив Україну через хворобу

Цікаво, що сам співак ні до 2014-го року, ні після не відвідував рф для того, щоб виступити перед тамтешніми громадянами. Попри те, що все ж таки мав пісні російською, Винник завжди говорив про відданість Україні.

Нагадаємо: фанати підозрюють, що разом зі співаком закордон виїхала і його бек-вокалістка Таюне.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини