Екс-холостячка Злата Огнєвіч зізналася у стосунках з одруженим чоловіком: “Згодом він мені сказав”

Відома українська співачка та екс-холостячка Злата Огнєвіч мала різних кавалерів. Є на її рахунку навіть одружений чоловік, стосунки з яким їй не вдалося приховати.

До участі в романтичному реаліті-шоу “Холостячка” Злата Огнєвіч тримала особисте життя в таємниці, але в рамках проєкту всі її амурні справи розгорталися перед купою камер і на очах у мільйонів телеглядачів. Публіка бачила, як артистка закохується у переможця “Холостячки” Андрія Задворного, хоча для багатьох це стало несподіванкою, адже перемогу пророкували Дмитру Шевченку.

Тим не менш, коли Злата сказала своє “Так” Андрію, почувалася найщасливішою жінкою на світі, яка нарешті може бути з коханим стільки, скільки побажає. Та її щастя тривало недовго – незабаром після фіналу Задворний кинув зірку, оскільки втратив до неї почуття. Огнєвіч дуже болісно сприйняла рішення обранця і навіть звернулася за психологічною допомогою.

Стало відомо, чи залишилися разом Холостячка Злата Огнєвіч і Андрій Задворний
Злата Огнєвіч зізналася у стосунках з одруженим чоловіком

В інтерв’ю Каті Осадчій Злата поділилася думкою про те, що Андрія підсвідомо обрала як емоційно незрілого чоловіка, тому що в її дитинстві був дуже суворий батько і вона не знає, як виглядає турбота з боку чоловіка. Тим не менш, знаменитість не шкодує про свій вибір, адже саме завдяки йому вона пройшла ту необхідну трансформацію на шляху до майбутнього щастя.

В тому ж випуску “Світського життя” ведуча поставила Огнєвіч у незручне становище і прямо запитала про її роман з одруженим чоловіком, з якого зробила висновок про те, що для неї це не табу. Ось як Злата відреагувала на провокацію:

“Звідки така інформація? Для мене це табу. Були такі стосунки, коли я дізналася, що чоловік одружений. Згодом він мені сказав, що він одружений, але що він взагалі не дуже серйозно до цього відноситься, і я сказала – ні, я не хочу цих стосунків”.

Злата Огнєвіч зізналася у стосунках з одруженим чоловіком
Злата Огнєвіч зізналася у стосунках з одруженим чоловіком

Схожі статті