Дружина переможця Голосу країни Сасанчина після збільшення губ накачала собі ще дещо: “Чого ви так реагуєте?”

Знаменитий український виконавець та переможець шоу “Голос країни” Роман Сасанчин минулого року одружився зі своєю дівчиною, яка через декілька місяців після розпису народила йому первістка — донечку Елізабет.

Дружина Романа Сасанчина назвала свою позашлюбну вагітність помилкою
Іванна Сасанчин після збільшення губ накачала собі ще дещо

Хлопець багато працює, тому не дивно, що справи родини пішли вгору. Іванна також не пасе задніх та активно розвиває свій мікроблог, який приносить їй дохід.

Іванна Сасанчин після збільшення губ накачала собі ще дещо

Покращення фінансового становища призвело до того, що Іванна може побалувати себе процедурами краси. І варто відмітити, вдається вона до цього навіть частіше, ніж Тіна Кароль чи Оля Полякова.

За рік дівчина встигла підкачати собі губи, підколоти брови, зробити перманентний макіяж, тощо. Комусь зміни у зовнішності дівчини подобаються, хтось же вівсю критикує її. Нещодавно дівчина знову підняла тему уколів краси, і навіть запевняла, що вони ніяким чином погано на її природних даних не відобразилися, а мовляв губи взагалі нібито стали такими, як і раніше, і їх необхідно знову корегувати.

Хоча варто відмітити, що дівчина необ’єктивно оцінила свою зовнішність — препарату у губах доволі багато.

Іванна Сасанчин після збільшення губ накачала собі ще дещо

На реакцію публіки щодо змін у своїй зовнішності блогерка відреагувала емоційно, і в кінці відгуків на зроблені процедури з подивом запитала у своїх шанувальників:

“Чого ви так реагуєте?”

Дуже скоро з’ясувалося, що ця розмова була передумовою до повідомлення про те, що вона знову завітала до кабінету косметолога. Але в цей раз вона вколола собі ботексу між бровами та над ними. Усе для того, щоб зупинити появу зморшок. Результатом вона залишилася задоволеною, хоча відмітила, що перший ефект буде помітний через п’ять днів.

Схожі новини