“Стала нашим світлом у цій війні”: Олю Цибульську вітають з появою донечки — народилася під звуки вибухів

Відома українська співачка Оля Цибульська сколихнула мережу повідомленням, що в неї з'явилася маленька донечка Іванна. Усі деталі у нашій статті.

Відома українська співачка Оля Цибульська вже виховує маленького хлопчика на ім’я Нестор. Дитина народилася у шлюбі з депутатом. Свого чоловіка артистка довго приховувала від аудиторії, але мало-помалу правда про його особистість стала виходити назовні, тоді ж фанати артистки і дізналися, що її чоловік заробляє на життя політикою.

На щастя, це зупинило чутки про те, що нібито Нестор насправді син кума Олі Цибульської Дзідзьо.

Після зізнання про новий роман Дзідзьо розповів про свої стосунки з Олею Цибульською
Оля Цибульська повідомила, що в неї з’явилася донька

Оля Цибульська повідомила, що в неї з’явилася донька

Для Олі повномасштабна війна на території України виявилася дуже стресовим явищем. Коли артистка давала інтерв’ю, вона не могла стримувати сліз. Також знаменитість не знала, чи живі її батьки, і коли змогла побачити рідних почала приходити до тями.

Зараз Оля Цибульська знаходиться у кращому моральному стані, а нещодавно навіть потішила своїх фанатів неймовірною новиною — у неї з’явилася донечка. Щоправда дитина їй не рідна, а мова, як виявилося, йшлася про похресницю.

 

Співачка оприлюднила новину на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram та попросила свою аудиторію привітати її з появою в неї донечки Іванни. Також зірка розповіла, що дівчинка з’явилася на світ під звук вибухів, але була достатньо сміливою та сильною, щоб народитися.

До тексту вона додала декілька кадрів, на яких постала поруч з маленькою принцесою. Хто ж народив Олі Цибульській похресницю співачка не розповіла. Також зірка порадувала користувачів розповіддю про те, що дитина насправді з’явилася на світ від великої любові. А подібні заяви не можуть викликати поганих емоцій.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини