Леся Нікітюк з новонародженим хлопчиком на руках вразила мережу новиною: під час війни народила сина?

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк з'явилася на людях з новонародженою дитиною на руках та сколихнула мережу новиною. Усі деталі в статті.

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк за свої 35 років жодного разу не виходила заміж і досі не стала матір’ю. Через це її шанувальники надзвичайно схвильовані, адже піклуються, щоб їхня кумир була щасливою та змогла насолоджуватися усіма радощами життя.

Леся Нікітюк зізналася, чому досі не вийшла заміж
Леся Нікітюк з новонародженим хлопчиком на руках вразила мережу новиною

Леся Нікітюк з новонародженим хлопчиком на руках вразила мережу новиною

Життя Лесі Нікітюк поза екраном прикрашає її улюблений песик Рафаель, а також артистка любить відвідувати своїх батьків, яких постійно показує у своєму мікроблозі. Особливу увагу вона приділяє мамі Кет.

А нещодавно зірка розповіла вельми цікаву деталь про себе. Вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову фотографію, на якій постала разом з новонародженим хлопчиком на руках. Дитина була загорнута у пелюшки, тому видно її не було.

Леся Нікітюк з новонародженим хлопчиком на руках вразила мережу новиною

Однак, поруч з зіркою стояла мати хлопчика. Леся Іванівна повідомила, що спадкоємця назвали Богданом, на честь Богдана Хмельницького. А також вона заявила, що це ім’я — її улюблене.

Таким чином шанувальники телеведучої дізналися, як вона назве свого спадкоємця, коли черга народжувати дійде і до неї.

Нагадуємо, що за офіційною версією Леся Нікітюк знаходиться у стосунках, однак особистість свого обранця розкривати не квапиться. Усе що відомо про чоловіка — це той факт, що він постійно подорожує з телеведучою.

Втім, цілком імовірно, що під час війни пара могла розстатися і просто не повідомила про це пресу. Тим паче, що у ці непрості часи, велика кількість партнерів приймає рішення розійтися.

Схожі новини