Куди зникла телеведуча Василіса Фролова, яка у 43 стала мамою: як виглядає і де зараз її малюк?

Позитивна і креативна ведуча Василіса Фролова вже давно не з'являється на інтерв'ю, не відвідує ток-шоу. Де зараз зірка і як склалася її доля після народження малюка?

Василіса Фролова. Героїня цього матеріалу починала свою кар’єру у Харкові. Працювала моделлю, а згодом відкрила у собі талант ведучої. Покоління дітей 1990-х пам’ятає її, як ведучу музичного каналу “М1”.

Куди зникла телеведуча Василіса Фролова

Ті, хто слідкує за її творчістю зараз можуть знати її, як знаменитість з телеканалу “Прямий”. Минулого року вона вперше стала мамою. Багато хто з обережністю поставився до ідеї народжувати після 40-ка років, адже жіночий організм дуже вразливий у цьому віці. Проте, Всевишній подарував зірці абсолютно здорового та життєрадісного малюка. Хлопчик став подарунком мамі на 8-ме березня. Його назвали красивим рідкісним ім’ям — Родіон. Артистка активно робила дописи у соціальних мережах, але з початку війни не стала багато уваги приділяти саме цій темі у своєму Інстаграмі.

Куди пропала Василіса Фролова?

У бентежний 2022-й рік крихітний синок ведучої відсвяткував свій перший День народження. Все пройшло без гучної вечірки та шикарних фотосесій, адже Василіса з першими ударами по Києву стала інформувати підписників про нагальні події, а не своє особисте життя.

Та нещодавно знаменитість опублікувала світлину, яка замилувала всіх. Фролова показала дитину у вишиванці. Він, наче маленький козачок, робить на камеру перші кроки. Виявляється зараз ведуча знаходиться з синочком в Арабських Еміратах.

Нагадаємо, що Василіса офіційно не заміжня. Проте, має обранця у серці. Завагітніла вона від імпозантного Дмитра Котленця. Кохання прийшло до цієї пари дуже спонтанно, коли чоловік допомагав знаменитості з переїздом.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини