Не витримала того, що коїться в її житті: Аліна Гросу потрапила до лікарні і розповіла, хто винен в її стані

Знаменита українська співачка Аліна Гросу схвилювала мережу, показавши себе у лікарні під крапельницею. Усі деталі про стан зірки в нашій статті.

Знаменита українська співачка Аліна Гросу з самого початку повномасштабної війни в Україні намагалася зробити усе від неї залежне, щоб допомогти переселенцям та захисникам. Зокрема, вона постійно працювала на безкоштовній кухні, а також розмістила співвітчизників у себе вдома.

Де у цей час знаходився її коханий-росіянин Роман Полянський достовірно невідомо, але нещодавно Павло Зібров заявив, що обранець Аліни поруч з нею, не покидав її, мріє, щоб Україна перемогла та була незалежною.

Аліна Гросу потрапила до лікарні

Графік артистки був дуже напруженим, адже окрім благодійних виступів та допомоги нужденним та волонтерства, зірка також мала присвячувати свій час сім’ї та не забувати і про себе.

Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри з лікарні. Зірка у цей час лежала в ліжку під крапельницею. Винен у її стані стрес. Принаймні так пояснила цю ситуацію сама Аліна.

Аліна Гросу потрапила до лікарні

Воно й не дивно, адже окрім війни, критики в адресу її обранця та відсутність доходів додалася ще і смерть улюблениці українців Руслани Писанки. Новина про її кончину розбурхала усю Україну, і більшість зірок не могли стримати сліз, дізнавшись про те, що сталося.

Залишається сподіватися, що стан Аліни буде покращуватися і вона все ж таки знайде час для відпочинку, адже як би там не було, а піклуватися про себе варто не забувати.

Тим паче, що постійний стрес може призвести до вельми плачевних наслідків. Та немає сумнівів, що родина співачки забезпечить найкраще лікування та попіклується про неї.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.