72-річний Михайло Поплавський зробив зізнання про депресію: “Попереду прірва і немає жодних шансів”

Знаменитий український музикант та співаючий ректор Михайло Поплавський сколихнув мережу новим відео, у якому пояснив, як боротися з депресією.

Знаменитий український музикант та співаючий ректор Михайло Поплавський пробував себе у різних амплуа. Його любов до різного роду діяльності привела його до того місця, де він знаходиться зараз, а ентузіазм створює у його голові все нові і нові ідеї.

Скільки разів був одружений насправді 72-річний Михайло Поплавський
Михайло Поплавський зробив зізнання про депресію

Михайло Поплавський зробив зізнання про депресію

Так, судячи з усього, підкореної музичної індустрії йому було замало, тому він вирішив трохи повчити свою аудиторію. І що цікаво, на цей раз мова не йде про вокал або шоу-бізнес. Семидесятидворічний ректор вирішив поговорити зі своєю аудиторію про психічне здоров’я.

Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролик, в якому розповів про те, що таке депресія, звідки вона береться, які симптоми, а також, як можна її побороти.

Варто відзначити, що лекцію Михайла Поплавського психотерапевти та психологи навряд би вподобали, адже вона дуже поверхнева, і, схоже, розрахована на маленьких дітей.

Що ж стосується питання позбавлення від депресії, Михайло Поплавський, судячи з усього, взагалі не взяв у розрахунок серйозність цієї недуги. Тим не менш, у коментарях під публікацією критики не знайшлося, і підписники артиста лише підбадьорювали його на його шляху до створення цікавого блогу.

Нагадуємо, що зірка також розповідав своїм підписникам про вампіризм, лідерство, інтуїцію та інші цікаві властивості людської психіки. Але ці уроки настільки крихітні та короткі, що Михайло Поплавський ледь встигає поділитися своєю експертною думкою щодо цих явищ.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.