Екс-холостяк Заливако після розставання з Богдан показав, яку дівчину обрав би замість неї: “Треба було отак”

Український бізнесмен та екс-холостяк Михайло Заливако розчарував глядачів своїм вибором. Коли він обрав Анну Богдан, велика кількість фанатів проєкту вважала, що він скоїв помилку.

На честь Анни Богдан чоловік назвав зірку на небі, і це не Михайло Заливако
Михайло Заливако показав, яку дівчину обрав би замість Анни Богдан

На негативне враження щодо учасниці вплинула сцена, у якій вона розповідала друзям бізнесмена про те, про яке весілля мріє. На тлі цього випуску розгорівся небувалий скандал, адже до цього Анна потрапила в ще більш неприємну ситуацію через попереднє заміжня з депутатом Богданом.

Михайло Заливако показав, яку дівчину обрав би замість Анни Богдан

Нещодавно стало відомо, що скептицизм аудиторії щодо щасливого фіналу для цієї пари виявився виправданим — Михайло та Анна розсталися під час війни. Однак, нещодавно бізнесмен вразив аудиторію дивним жартом про шоу.

Михайло Заливако показав, яку дівчину обрав би замість Анни Богдан

Він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію моделі і зазначив, що саме так мали виглядати учасниці, щоб сподобатися йому. А також заявив, що запропонує такий формат шоуранерам.

Нагадуємо, що шанувальники вболівали за Юлію Бельченко, яка повернулася до фіналу проєкту та мала усі шанси стати обраницею Михайла. Дівчина була не менш скандальною за Анну, адже її звинувачували у негідній діяльності, а також відверто цькували під час зйомок. Зважаючи на те, що бізнесмен все ж таки обрав Анну, глядачі так і не могли зрозуміти, для чого повертали на зйомки Юлію і тим паче — навіщо проганяли.

Тим не менш, дівчина швидко прийшла до тями після поразки. А Михайло та Анна з’їхалися і разом орендували квартиру в Києві, де проживали близько року разом.

Схожі новини