37-річна Тіна Кароль повідомила про поповнення в її родині і показала двох малюків: “Щойно народились”

Знаменита українська співачка Тіна Кароль вразила мережу раптовим відео з новонародженими малюками. У родині поп-діви сталося поповнення. Усі деталі в статті.

Свого єдиного спадкоємця Тіна Кароль народила багато років тому, і, здається, в іншому житті, коли в неї був люблячий чоловік та повна родина. Після смерті Євгена поп-діва з головою поринула у роботу, а згодом її син рушив навчатися у Великобританію.

Співачка та її спадкоємець залишилися жити у будинку, який Євген мріяв побудувати для їхньої сім’ї. Зробити він цього не встиг, але дружина зайнялася будівництвом замість нього.

Тіна Кароль повідомила про поповнення в її родині і показала двох малюків

На даний момент це розкішний особняк у передмісті, з власним садом та армією прислуги. Також у зірки є улюбленці. Так, артистка живе під одним дахом з кішкою. Варто відмітити, що тварина без породи, звичайна пухнаста красуня, яка нещодавно потішила свою власницю.

Тіна Кароль повідомила про поповнення в її родині і показала двох малюків

Так, Тіна Кароль повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що у її родині сталося поповнення. Її улюблениця дала життя декільком котенятам. Зірка показала, як виглядають новонароджені тваринки і також зафіксувала, як новоспечена мама взаємодіє з ними.

Нагадуємо, що не так давно Тіна Кароль давала ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізналася, що хотіла б народити одну дитину, але відсутність чоловіка, або ж людини, від якої вона була б згодна носити дитя, залишає цю мрію неможливою.

Після смерті чоловіка Тіна Кароль жодного разу не перебувала в офіційних стосунках, і лише чутки про її роман з Ігорем Коломойським дають фанатом надію, що поп-діва все ж таки знайде своє щастя, адже флірт з Даном Баланом виявився лише піаром.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.