Звідки родом Ані Лорак? Зрадниця України народилася у забутому Богом містечку, а ставши зіркою, кинула сім’ю

Відома російська співачка Ані Лорак розпочала свій непростий шлях з глухого містечка, яке прославилося завдяки тому, що в ньому виросла майбутня поп-діва. Звідки родом співачка?

Знаменита російська співачка українського походження Ані Лорак пройшла важкий та тернистий шлях до слави. Колись вона зізнавалася, що погодилася на співпрацю з Юрієм Фальосою тільки тому, що була готова на все, аби побудувати кар’єру та створити собі нове життя. Так звідки родом Ані Лорак та де виросла майбутня діва?

Звідки родом Ані Лорак?

Яку ціну Ані Лорак заплатила за зраду України
Звідки родом Ані Лорак

Майбутня артистка народилася у маленькому містечку Кіцмань у Чернівецькій області. Родина була вкрай бідна, хоча і була інтелігентною.

Кароліна розповідала, що справи були настільки поганими, що її та братів віддавали до інтернату. На батьків вона не ображалася, адже завдяки цьому мала можливість добре поїсти. Коли дівчина підросла та зрозуміла увесь жах того, що з нею сталося в дитинстві, співачка, тим не менш, знайшла в собі сили зрозуміти батьків та пробачити їх. Але свою родину до себе у Москву, де в неї є розкішна садиба, Ані Лорак не забрала. Її мама так само як і раніше проживає в Чернівцях, і до того ж стала свідком війни.

Звідки родом Ані Лорак

Після того, як Ані Лорак виступила для володимира путіна в Криму на честь анексії півострову, для України артистка стала зрадницею. Хоча зірка досі не вірить у те, що це було основною причиною ненависті її співвітчизників до неї. Знаменитість досі плекає надію, що насправді її посунула з України конкурентка. Ненависть до Ані Лорак виросла ще більше, коли та не змогла заговорити про свою позицію проти війни, а натомість ганебно втекла з російської федерації.

Вельми цікавий і той факт, що рідний брат Ані Лорак багато років тому загинув добровольцем в Афганістані.

Популярне зараз

Схожі новини