“Останню крапку поставив чоловік”: Камалія зізналася, що Мохаммад Захур покинув її та забрав обидвох доньок

Знаменита українська співачка Камалія вперше розповіла про те, чому її чоловік Мохаммад залишив її в Україні, а сам поїхав. Усі деталі в статті.

Через декілька тижнів після повномасштабного вторгнення військ російської федерації на території України знаменита українська співачка Камалія дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізналася, що її чоловік забрав доньок та виїхав з України ще до 24 лютого.

Камалія вперше розповіла, чому її покинув чоловік Мохаммад Захур
Камалія зізналася, що Захур покинув її та забрав обидвох доньок

Виявляється, друг сім’ї з Білорусії попередив зіркову пару про те, що на кордоні велике скупчення російських військ, і мільярдер прийняв негайне рішення евакуюватися з дітьми. Він благав кохану поїхати з ним, однак артистка заявила, що залишиться на своїй батьківщині.

Камалія зізналася, що Захур покинув її та забрав обидвох доньок

Для артистки це був дуже емоційний період: кожного дня вона виходила на зв’язок та розповідала українцям про те, що відбувається в Києві. Вона плакала та благала росіян зупинитися, однак все будо марно.

Камалія зізналася, що Захур покинув її та забрав обидвох доньок

Зокрема артистці довелося поховати своїх коней, за життя яких вона боролася тривалий час. Варто відмітити, що для неї це велика травма, так як Камалія обожнює цих тварин.

Зрозумівши, що більше відтягувати від’їзд не можна, артистка все ж таки забрала родичів та виїхала до Європи. На даний момент родина живе у розкішному особняку у Великобританії. Пишністю житла мільярдера дивувалися навіть британські журналісти.

Сама ж Камалія заявила, що поїхала з Києва не тільки через чоловіка, але і дітей. Мохаммад знайшов, чим натиснути, аби вмовити дружину евакуюватися.

“Доньки дуже переймались, коли я була в Україні. Плакали і благали, щоб я приїхала до них. Але останню крапку поставив чоловік. Він просто стукнув кулаком по столу та сказав мені приїжджати”

Варто відзначити, що родина також понесла серйозні фінансові втрати, адже металургійний бізнес Мохаммада був зосереджений на сході України.

Схожі статті

Після візиту до косметолога не виходжу на вулицю без SPF: важливий для жінок будь-якого віку

Захист шкіри від сонячного випромінювання - не просто косметична примха, а необхідність, особливо для жінок. Сонячні промені впливають на шкіру щодня, навіть коли небо здається похмурим.

Розкішний заміський маєток біля Києва: 48-річна Олена Кравець показала, як виглядає її будинок

Родинне гніздечко артистки "Кварталу-95" Олени Кравець розташоване неподалік від Києва. В оселі зроблений гарний ремонт і багато світла. Пропонуємо читачам подивитись, як виглядає маєток зірки.

Сину 3 місяці, а він вже генеральний директор: Остапчук показав фото Тимофія “на паспорт”

Український шоумен Володимир Остапчук показав перше фото на паспорт свого новонародженого сина Тимофія. Наймиліший кадр цього дня дивіться в матеріалі, який підготувала редакція "Сенсації".

10 мл на відро і колорадського жука як вітром здує: простий засіб і на городі майже стерильно

Колорадський жук завжди стає серйозною перешкодою на шляху до бажаного врожаю, але перемогти його можна, і доволі простими методами. Розповідаємо як саме.

Можна починати вже зараз: посійте баклажани на розсаду в ці дати – урожай дійсно здивує

Баклажани не будуть гіркими, а кущі виростуть міцними і врожайними, якщо сіяти овочі на розсаду згідно посадковому календарю. В нашому матеріалі розкриваємо дати.

Полякова показала, як прикрасила ялинку: без іграшок, але така яскрава, що ДТЕК не оцінить

Оля Полякова похвалилася своєю новорічною ялинкою, на якій не було жодної іграшки. Як і де збирається відзначати Новий 2025 зіркова співачка?