Як виглядає і чим займається наречена Ектора Хіменеса-Браво: висока брюнетка — справжня українка (ФОТО)

Ектор Хіменес-Браво рідко розповідає про своє особисте життя. Втім, свою наречену тривалий час приховувати не зміг. Свою обраницю показав інстаграму, а кмітливі користувачі провели своє розслідування.

Ектор Хіменес-Браво підкорив всю Україну кулінарним талантом та показав багатьом, як насправді має виглядати обідній стіл сучасної прогресивної людини. Прославився колумбійський кулінар завдяки проєкту “МастерШеф”. Згодом почав видавати свої книжки та вести блог у мережі.

Що відомо про особисте життя Ектора Хіменеса-Браво?

Тривалий час кухар приховував свій сімейний стан. Не було відомо навіть про те, чи одружений він. Згодом телеканал СТБ подарував йому справжню романтичну пригоду. Учасницею передачі “МастерШеф” стала Тетяна Стребкова, яка на той момент прославилася наївними та щирими фразами про своє життя. Білявку помітили на “Холостяку”. Молоді люди прямо на зйомках закохалися один в одного. Проте кохання не завершилося шлюбом.

Стрєбкова назавжди втратила шанс повернути Ектора Хіменеса-Браво
Як виглядає і чим займається наречена Ектора Хіменеса-Браво

Згодом, вже у 2022-му році, під час війни з’ясувалося, що у зірки телебачення таки є нова обраниця. Ектор натхненно присвятив їй публікацію, де зізнався у почуттях.

“Я з тобою інший. Відчуття теплоти у стосунках завжди згладжує кути. Дивуюся тому, який я спокійний поряд з тобою. Хочеться, щоб так було завжди, щоб ти завжди була поруч. Сумую”

Звісно, таке щире зізнання та фото дівчини розбурхали фантазію прихильників Хіменеса-Браво. Найбільш кмітливі фанати почали шукати її у мережі.

Альона Хіменес-Браво

Дівчину, яку намагається приховати від сторонніх очей кулінар, звати Альоною. Вона бренд-менеджер і працює з ресторанами. Не дивно, що саме вона стала обраницею, адже сам Ектор має власний заклад харчування.

Як виглядає і чим займається наречена Ектора Хіменеса-Браво

На одній зі світлин, яку опублікувала ефектна брюнетка можна помітити відомого шефа.

Що відомо про роман з Ольгою Мартиновською?

Коли про появу потенційної нареченої здогадувалися лише близькі Хіменеса-Браво, йому активно приписували стосунки з популярною білявкою. Мотивували їх роман тим, що зірки багато часу проводять на знімальному майданчику. Проте, сподівання фанатів не виправдалися.

Нагадаємо, що Ольга прийшла, як суддя у проєкт “МастерШеф” у 2020-му році.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини