Ксенія Мішина зізналася, чому не прийняла переможця Холостячки Олександра Еллерта назад: “Народився маленький”

Нещодавно завдяки Наталці Денисенко стало відомо про те, що Ксенія Мішина провела перші дні повномасштабної війни в Україні у компанії Олександра Еллерта.

Пара не просто відпочивала разом, але і возз’єдналася на декілька днів. Втім, ця історія не закінчилася хеппі-ендом, і знаменитість була вимушена розповісти про те, як це все сталося, і чому вона не разом з обранцем.

Ксенія Мішина зізналася, чому не прийняла Еллерта назад

Ксенія Мішина повідомила про народження дитини
Ксенія Мішина зізналася, чому не прийняла Еллерта назад

У розмові з Григорієм Решетніком в програмі “Як ти?” Ксенія вперше зізналася, що через війну забула про все, що між ними з Олександром було, і вони на декілька днів в тому втолили тугу один за одним.

Ба більше, ця подія була супроводжена новиною про поповнення в родині колишньої дружини коміка. Виявляється, у жінки народився син.

“Еля залишилася з мамою, у неї народився маленький братик. Вони теж поїхали”

Але не дивлячись на очікування шанувальників щодо воз’єднання пари, Ксенія Мішина поквапилася засмутити їх. Виявляється, її образи настільки глибокі, що вона не може їх просто відпустити та зробити вигляд, наче нічого не було. Тобто Ксенія підкреслює, що це відбувається на підсвідомому рівні, і вона не може це контролювати.

Наприклад, Ксенія повідала історію про те, як в неї була панічна атака, а її коханий Олександр не тільки їй не повірив, але і пожартував над її станом. Коли ж він зрозумів, що це серйозна річ і над цим не варто глузувати було пізно. Адже Ксенія не отримала необхідної їй допомоги та підтримки.

Схожі новини