Переможниця “Холостяк-11” Анна Богдан забула про Михайла Заливако і розповіла про свій роман: “Новий хлопець”

Переможниця "Холостяк-11", Анна Богдан та її обранець Михайло Заливако здавалися майже ідеальною парою. Проте, стосункам прийшов кінець, а сама дівчина полишила Україну. Невже вона знову зустріла своє кохання?

Анна Богдан знову у центрі уваги. Нещодавно з’ясувалося, що вона розійшлася з головним холостяком минулого року Михайлом Заливако. За його серце, дівчина, яка запам’яталася всім ефектними кучерями та жіночою мудрістю, боролася з гідною суперницею Юлією Зайкою.

Переможниця “Холостяк-11” Анна Богдан забула про Михайла Заливако

Всі прихильники телепередачі вірили до останнього, що скоро пара сповістить про своє одруження. Тим не менш, його не сталося.

Чому розпалася пара Анни Богдан і Михайла Заливако?

Вони багато часу проводили разом, познайомилися з батьками один одного, подорожували і навіть від війни рятувалися спільно. Проте, згодом в Анни почали пропадати світлини з обранцем, а згодом і взагалі вона повідомила, що більше не має стосунків з Михайлом:

“Дуже багато запитань ставлять мені: “Де дівся Міша?”, “Чому немає Міші?”, “Ви розійшлись?”.
І так далі… Я дуже довго не могла знайти в собі сили, щоб сказати вам… Інакше б посипалося ще більше питань, які мене просто розбили б ще більше. На жаль, наші стосунки закінчилися, це моє остаточне рішення. Це рішення далось мені важко”

Та нині дівчина живе своїм новим життям. Вона багато часу проводить у Європі. Намагається створити навколо себе позитивну атмосферу. У сторіз в Інстаграмі Богдан розповіла, як живе нині.

“У вас з’явився новий хлопець?”, — питають зірку у мережі.

Переможниця “Холостяк-11” Анна Богдан забула про Михайла Заливако

Анна відповіла, що знову вона кохання не зустріла, а подорожує нині зі своєю подругою.

Нагадаємо, що переможниця проєкту “Холостяк-11” була у шлюбі з популярним політиком Андрієм Богданом. Познайомилася пара у ресторані, а сама Анна була спантеличена тим, як настирливо добивався її чоловік. Та стосунки пішли шкереберть і врешті-решт, екс-дружина колишнього голови Офісу президента пішла шукати своє щастя на телебаченні.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.