Русява, з великими сірими очима та глибоким поглядом: доктор Комаровський вперше показав свою онучку

Знаменитий український експерт зі здоров'я, доктор Євген Комаровський, вперше поділився кадром своєї онучки. Як виглядає спадкоємиця телевізійної зірки?

Знаменитий український доктор, експерт з питань здоров’я та прославлений шоумен Євген Комаровський зводить своє спілкування з журналістами щодо особистого життя до мінімуму. Чоловік притримується традиційних поглядів, згідно яких, сімейні справі не повинні торкатися жодної сторонньої людини.

Доктор Комаровський сказав, що його включено до списку гідних людей
Доктор Комаровський вперше показав свою онучку

Навіть під час війни він виходив на зв’язок самостійно, розповідаючи про жахіття, які довелося йому пережити. Найвідданіші фанати Євгена могли помітити, що він був дуже знервований, але все одно не припиняв навіть жартувати.

Доктор Комаровський вперше показав свою онучку

Але нещодавно йому дійсно вдалося здивувати користувачів мережі. Так, Євген Комаровський оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову фотографію, на якій була зображена його онучка разом за пухнастою улюбленицею Лілу.

Дівчина вразила своєю схожістю з дідом. І справа не у рисах обличчя, а в очах та глибокому погляді, в якому одразу ж вгадується доктор.

Варто відмітити, що юна красуня має неймовірний колір очей — чистий сірий, а також володіє білосніжною шкірою та прекрасним русявим волоссям. Немає сумнівів, що за декілька років вона виросте у дівчину, яка може підкорювати подіуми або сцену.

Варто відзначити, що на фотографію Євгена Комаровського його підписники відреагували дуже позитивно та почали жартувати над кішкою, яка вочевидь почувала себе некомфортно. Але справа була не у спадкоємиці Комаровського, як подумали деякі, а в гаджеті, адже велика кількість пухнастиків не дуже добре сприймають фотозйомку.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.