Лілія Ребрик вперше прокоментувала подружню зраду свого чоловіка Дикого: “Не він перший, не він останній”

Відома українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик багато років тому пов'язала своє життя з партнером по танцювальному проєкту Андрієм Диким, однак чоловік не був вільним.

Історія кохання Лілії Ребрик та Андрія Дикого проходила непомітно для очей глядачів і навіть співробітників студії, в якій проходили зйомки “Танців з зірками”. Майбутнє подружжя і не підозрювало, що після закінчення шоу вони не зможуть розстатися. Лілія Ребрик не одноразово розповідала, що сприймала Андрія, як друга, і тому розповіла йому всі свої секрети, чого не варто було робити.

На той момент Андрія Дикого була цивільна дружина. Принаймні про офіційне шлюб в жодному інтерв’ю ніколи не йшлося. Чоловік перебував у стосунках зі своєю колегою: красуня також працювала хореографом.

Лілія Ребрик вперше прокоментувала подружню зраду Дикого

Лілія Ребрик нещодавно розповіла, як змінилося її життя після 24.02.2022 року
Лілія Ребрик вперше прокоментувала подружню зраду Дикого

Після того, як пара повідомила зі сцени про те, що вони одружилися, довелося давати інтерв’ю, в якому Лілія і пояснила, що дійсно вступила у роман з людиною, яка перебувала в серйозних стосунках з іншою. Втім, Лілія не вважає, що щось зруйнувала, адже Андрій, за її думкою, сам приймав рішення:

“Я не відчувала себе розлучницею, тому що у чоловіка є свої очі. Ми зробили тоді усвідомлений вибір. Нам було не по шістнадцять років. Не було жодного задуму когось відбивати. Це життя. Не він перший, не він останній”, — зізналася журналістам “Зіркового шляху” знаменитість.

Варто відмітити, що цей союз виявився дуже міцним. Пара вже багато років разом і виховує двох спільних доньок.

З тих пір багато що змінилося. Пара вирішила жити не в квартирі, а в заміському будинку. Хоча в будні вони все одно знаходяться у розкішних апартаментах в центрі Києва. Інколи зірки навіть говорять про ще одне поповнення, однак це звучить, лише як плани на далеке майбутнє, які, може, і не збудуться.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.