Субота, 19 Червня, 2021

Дар’я Петрожицька розкрила карти про вихід з шоу “Танці з зірками”

Дар'я Петрожицька розповіла про стан після "Танців з зірками".

Акторка Дар’я Петрожицька з партнером по танцях розповіла, що за останні два місяці дуже втомилася і не могла продовжувати участь у проекті “Танці з зірками”. Про це зірка серіалу “Папік” розповіла на своїй сторінці в мережі Instagram і наприкінці дев’ятого ефіру популярного шоу.

View this post on Instagram

Я благодарна всему ,что со мной было на @tanci1plus1 Это школа жизни и я её прошла 🤍 Теперь это ещё один кусочек моей биографии.Я благодарна за знакомства и людей ,за учителей и коллег по проекту🤍.Танцевать -сложно,но это очень круто!Желание не отбито!Я благодарна тебе @ihor_helunenko за пирожок,терпение,поддержку и партнёрство ,я тебе ещё вчера сказала🙏🏻🤍 Спасибо за прекрасные постановки @alexbazela @najdiiin @ladakasynets @ona__nana @kseniya.gorb @zagoruikovitalii 🙏🏻 И простите за бессонные ночи🙈 @zavaduk спасибо тебе,что позвал и поверил 🙏🏻⚡️ Спасибо огромное невероятная @olgasumska что была с нами и поддерживала🤍 @kris_tina_m_ спасибо тебе за красоту🙏🏻 @rostickdesign за то ,как нас видел💥 И самая огромная благодарность зрителям,которые нас поддерживали все эти девять недель💥💥💥Вы невероятные❤️❤️❤️ А теперь #доббисвободен #берегитесебя 🥰

A post shared by Дарья Петрожицкая (@petrozhitskaya) on

Під знімками Дар’я подякувала всім за підтримку і можливість взяти участь у проекті. Не забула зірка поділитися і своїми думками щодо танців. Вона зауважила, що хоче і надалі займатися танцями, адже це красиво, незважаючи на те, що важко.

Прихильники зірки підтримали таке її рішення, адже хочуть бачити акторку живою і в нових серіях “Папіка”.  Вони зауважили, що улюблена учасниця пішла з проекту красиво і назвали дівчину героєм. На підтримку Дар’ї прихильники навіть трохи пройшлися по суддях, зауваживши несправедливість оцінок.

Дар’я Петрожицька зізналася, що останні два місяці жила майже без відпочинку. Вранці бігла на зйомки, на яких, за словами зірки, не могла зосередитися і псувала дублі. А увечері її чекало не ліжко, а репетиційна зала проекту “Танці з зірками”. На підтвердження шаленого ритму життя акторки на початку відео з виступом пари показали Дашу, яка з самого ранку біжить на зйомки зі стаканчиком кави в руках.

Ольга Сумська, яка того вечора танцювала з парою, після виступу зауважила, що Даша дуже старається і в неї все виходить. Але помітно, що дівчина втомилася фізично і морально.

У фінальному зверненні зірка “Папіка” попросила вибачення і розуміння у глядачів за цей крок і подякувала за підтримку, яку пара отримувала кожного ефіру.

Сподіваємося Дар’я Петрожицька відпочине і скоро ми побачимо її у навому сезоні і нових серіях “Папіка”.

Поділіться статтею

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.
Віктор Павлік і Катя Репяхова

Віктор Павлік витратив шалену купу грошей на пологи четвертої дружини та запросив акторів на виписку

Віктор Франкович у цей раз не скупився та влаштував дружині елітні пологи.

Популярне

Останні новини