“Справа йде до весілля”: Ані Лорак розійшлася з коханим і повернулася до колишнього чоловіка Налчаджиоглу

5 років тому знаменита українська співачка Ані Лорак офіційно розійшлася зі своїм колишнім чоловіком Муратом Налчаджиоглу. На момент слухання пара вже не жила разом понад 2 роки. Офіційна причина розлучення — численні зради зі сторони чоловіка.

Лише минулого року Мурату та Кароліні вдалося досягти консенсусу. Подейкували навіть про воз’єднання пари, адже зірки засвітилися під час повільного танцю. Колишнє подружжя постійно обіймалося та перешіптувалося. Під час інтерв’ю турецький бізнесмен також розповів, що дуже шкодує через зруйновану сім’ю і повністю розуміє свої помилки.

Ані Лорак розійшлася з коханим і повернулася до колишнього

Ані Лорак зробила зі своєї весільної сукні покривало
Ані Лорак розійшлася з коханим і повернулася до колишнього

Втім, вже через декілька місяців стало відомо про його заручини з колишньою дівчиною Лілією. Пара відновили стосунки, а Ані Лорак відійшла на другий план. Після початку повномасштабної війни в Україні, співачка забрала свою єдину дочку Софію та втекла з російської федерації. Зараз зрозуміло, що російська влада має чіткі плани не дати артистці повернутися.

У зв’язку з цим у Лорак є фінансові проблеми. Принаймні, так пліткують у її оточенні. Ба більше, не так давно з’явилася інформація про те, що її покинув коханий Єгор Глєб. А нещодавно впливали дані про поїздку зірки до свого колишнього чоловіка Мурата у Туреччину.

“Що зараз коїться в душі Лорак, уявити важко. Цікаво, що, за останньою інформацією, артистка розлучилася з Єгором Глєбом. Вони були разом три роки, і здавалося, що справа йде до весілля. Однак зараз, як стверджує джерело, Ані зібрала валізи і відлетіла до колишнього чоловіка Мурата Налчаджіоглу”, — повідомив Володимир Гінгсбург у інтерв’ю виданню SOLENKA.INFO.

Схожі новини