Молода дружина Віктора Павліка вперше показала себе в купальнику після пологів: “Я як справжня жінка”

Молода дружина відомого українського виконавця Віктора Павліка вразила мережу виглядом своєї фігури у купальнику через рік після пологів. Усі деталі в статті.

Молода дружина відомого українського артиста Віктора Франковича за професією є концертною директоркою, тому жінка звикла багато подорожувати та знає все про організацію поїздки. Її маленький син Михайло, який народився рік тому, також встиг побачити велику кількість українських міст. І хоча шанувальники постійно турбуються про молоду сім’ю, яка не сидить на місці, Катя зізнається, що дитина швидко звикла до тривалих поїздок і отримує від цього задоволення.

Молода дружина Віктора Павліка вперше показала себе в купальнику після пологів

Б більше, не завжди поруч з Катею їде її чоловік. Концертна директорка часто має справлятися сама, і варто відмітити, вона робить це прекрасно. Нещодавно жінка поверталася додому, але в певний момент вирішила, що можна трохи відпочити та заскочила до СПА.

Молода дружина Віктора Павліка вперше показала себе в купальнику після пологів

Під час відпочинку Катя здивувала несподіваним фото у купальнику. Варто відмітити, що раніше зірка постійно відпочивала на курортах і часто показувала себе на пляжах, але після пологів дещо змінилося, і дівчина більше не тішила фанатів подібними кадрами. І ось лише через рік Катерина використала можливість похизуватися підтягнутою фігурою.

Однак, відпочинком дівчина залишилася незадоволеною. По-перше, з’ясувалося, що персонал закладу не розмовляє українською і обслуговує лише російською мовою, а по-друге, Катя вирішила, що усі послуги для клієнтів у ньому направлені лише на заробіток, що очевидно свідчить, що Катя добре витратилася. Тому дівчина одразу ж заявила своїм підписникам, що рекомендувати цей заклад категорично не може.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.