43-річна Маша Єфросініна розповіла про кризу в стосунках з чоловіком: більше не подобається коханому?

Знаменита українська телеведуча Маша Єфросініна сколихнула мережу зізнанням про проблеми у стосунках з чоловіком. Чому Тимур Хромаєв змінився?

Знаменита українська телеведуча Маша Єфросініна вже 20 років перебуває у шлюбі з бізнесменом Тимуром Хромаєвим. Під час війни зірка мала евакуюватися, так як в неї є маленький син. Натомість же її чоловік залишився на території України. Як з’ясувалося, після тимчасового повернення у шлюбі телеведучої виникли певні проблеми.

Маша Єфросініна зізналася, що 20 років не спілкується з мамою чоловіка
Маша Єфросініна розповіла про кризу в стосунках з чоловіком

Маша Єфросініна розповіла про кризу в стосунках з чоловіком

Так, нещодавно знаменитість зізналася, що через війну її благовірний дуже змінився. Тимур повністю поринув у себе, і багато мовчить. Телеведуча все чекає, коли чоловік її відкриється, але поки що він до цього не готовий. Ба більше, часто він розповідає Маші як живуть люди, що пережили російську військову агресію.

Окрім гостросоціальних та всеукраїнських проблем, на шлюб телеведучої вплинуло і її схуднення. Маша зізналася, що Тимуру не подобається, як тепер виглядає її тіло.

“Він сильно змінився. Він більше в собі. Я все чекаю, що він трохи відійде. А якщо з такого життєвого, то йому не подобається, що я схудла. Сказав: “Та що це таке?” – розповіла Маша журналістам програми “Сніданок з 1+1”.

Нагадуємо, що не так давно Маша розповіла про неконтрольоване схуднення, яке сталося через сильні нерви. Так, якщо раніше телеведуча мріяла схуднути, то після початку війни не могла змусити себе поїсти, і тому втратила велику кількість ваги. Як з’ясувалося згодом, її чоловік був не в захваті від змін у зовнішності дружини. Втім, і сама Маша розумію, що їй необхідно набрати вагу і не доводити себе до такого стану.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.