Леся Нікітюк публічно порівняла Сергія Притулу та колишнього, і зізналась, хто кращий: “Не міг купити”

Новина про те, що Сергій Притула придбав супутник для Збройних Сил України сколихнула не тільки звичайних українців, але і представників шоу-бізнесу. Леся Нікітюк завжди підтримувала свого друга та колегу на непростому шляху волонтерства. Втім, нещодавно ія підтримка досягла нового рівня.

Леся Нікітюк порівняла Сергія Притулу та колишнього

Так, нещодавно телеведуча оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram текст, в якому порівняла Сергія Притулу, який придбав цілий супутник та колишнього, який не зміг придбати коханій навіть фен Дайсон.

Леся Нікітюк публічно порівняла Сергія Притулу та колишнього

Варто відзначити, що дана публікація була створена не зіркою, а лише опублікована на її сторінці. Втім, вона не стає від цього менш смішною та дивовижною.

Нагадуємо, що знаменитий український телеведучий Сергій Притула місяць тому організував збір коштів для придбання Байрактарів. Однак компанія, яка виготовляє безпілотники була настільки вражена відданістю українців, які за 3 дні перевиконали план, що віддала товар безкоштовно.

Після цього Сергій Притула звернувся до своїх підписників з обіцянкою витратити гроші на щось неймовірно корисне. Звичайно, хейтери не впустили можливості заявити про те, що телеведучий обікрав українців. Тим не менш, декілька днів тому Сергій потішив народ заявою про те, що він придбав супутник і тепер Збройні Сили України не мають потреби в американських супутникових знімках, адже Україна в цьому плані незалежна. Не варто і казати, наскільки це придбання стало корисним для українських захисників.

Схожі новини