Тіна Кароль вперше розповіла про пережиті пологи, які застали її посеред вулиці: “Сльозки були на очах”

Відома українська співачка Тіна Кароль сколихнула мережу дивовижною історією про те, як вона стала свідком пологів. Усі деталі в нашій статті.

Близько місяця тому Тіна Кароль потішила своїх фанатів новиною про те, що в неї з’явився новий улюбленець. Артистка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram і відео з новонародженим котеням. Але з’ясувалося, що пухнастика народила не її кішка, а вулична тваринка.

Тіна Кароль вперше розповіла про пережиті пологи

Тіна Кароль вперше розповіла про пережиті пологи

Так, нещодавно Тіна Кароль розповіла детальніше цю дивовижну історію. У своєму телеграм-каналі зірка описала, як стала власницею прекрасного котика. Виявляється, до співачки, яка на момент появи кошеняти сиділа на лавці, підійшла кішка. Вони швидко поладнали між собою, але потім з твариною стало щось відбуватися. Кароль подумала, щоб пухнастій погано, але незабаром вона почала народжувати і в результаті дала життя двом маленьким кошенятам.

Тож відповідні кадри і з’явилися в Instagram і артистки.

У месенджері вона показала, як один з кошенят виглядає зараз — у нового улюбленця зірки вже розкрилися оченята.

Тіна Кароль вперше розповіла про пережиті пологи

Поп-піва досі на емоціях після пережитого і вирішила поділитися з аудиторією, яка змогла розділити з нею її захоплення природним явищем.

Нагадуємо, що не так давно мережею прокотилися чутки про новий роман Тіни Кароль з танцюристом Жуком. Втім, хореограф спростував новину, заявивши, що між ним та поп-дівою завжди були максимально професійні та стримані стосунки. Хоча він ставиться до артистки дуже тепло, мови про кохання між ними навіть йти не може. В свою чергу виконавиця навіть не коментує чергові плітки про її романи.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.