Каменських повернулася до України через розлучення з Потапом? Зірки познімали обручки і живуть окремо

Знаменита українська співачка Настя Каменських повернулася на територію України та сколихнула мережу своїм виглядом. Однак шанувальники звернули увагу не тільки на можливу вагітність.

Щодо початку повномасштабної війни на території України Настя Каменських та Потап опинились в Іспанії. На зіркове подружжя навалилася маса критики, адже з тих пір вони жодного разу не відвідали батьківщину.

Настя Каменських заінтригувала імовірною кризою в стосунках з Потапом

Тим не менш, нещодавно співачка приємно здивувала своїх шанувальників, нарешті з’явившись в столиці. На даний момент Настя Каменських активно відвідує різноманітні благочинні заходи та спілкується журналістами. Пліткують, що зірках з великої імовірністю вагітна.

Настя Каменських заінтригувала імовірною кризою в стосунках з Потапом

Однак, поповнення в родині не єдине, що бентежить підписників зірки. Так як Олексій не повернувся з дружиною до Батьківщини поговорюють і про кризу в стосунках. Настя нечасто говорить про чоловіка публічно. Тим часом Потапенко також вельми скромно поводить себе в соціальних мережах.

Настя Каменських заінтригувала імовірною кризою в стосунках з Потапом

Вельми цікавим фактом є те, що це вони не носять обручки на безіменних пальцях. Втім, подібне ставалося і раніше. Якось співачка заявила, що не одягає каблучку через те, що існує велика вирогідність загубити прикрасу у натовпі фанатів.

Нагадуємо, що колишні підопічні та колеги Потапа по лейблу також почали активно висловлюватися стосовно його втечі. Наприклад, Позитив заявив, що неодноразово просив продюсера повернутися, але той не знаходить в собі сили цього зробити. Також хлопець додав, що насправді його там нічого не тримає. Тож його біженство носить суто емоційний характер. Потап ніяк не відреагував на слова Завгороднього.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.