Як виглядає колишня дружина нового коханця Тіни Кароль Діми Жука: у суперниці поп-діви немає шансів

Відомий український танцюрист Дмитро Жук неочікувано для своєї публіки заспівав і навіть випустив цілий альбом. Шанувальники впевнені, що Жук заспівав з подачи Тіни Кароль,і їх пов'язують романтичні стосунки.

У серпні Діма випустив перший трек “Мені так бракує тебе” з чого і почав сольну кар’єру. На пісню навіть вже записаний кліп. А сама пісня має дуже болючу нині тему, пісня розповідає історію розлуки під час війни.

Тривалий час Дмитро Жук працював хореографом у команді Кароль. У співачки та Діми Жука гарні відносини, саме тому, за розвиток молодого співака взялась сама Тіна і записала Жуку перший альбом за підтримки проєкту “Молода кров”, звідси і пішли чутки про роман.

Тіна Кароль та Дмитро Жук на шоу "Танці з зірками"
Тіна Кароль та Дмитро Жук на шоу “Танці з зірками”

Також на це вплинув факт про розрив відносин Дмитра. У 2021 році він попросив свою кохану Яну Цибульську про паузу у відносинах, яку вона перенесла дуже тяжко. І тепер, Дмитро ніби-то, вільний чоловік.

Діма Жук з колишньою дружиною Яною Цибульською
Діма Жук з колишньою дружиною Яною Цибульською

Насправді Жук давно займався музикою, писав пісні, але не афішував це, бо він боявся, що не зможе. І танцюристу дуже пощастило, що в його житті завжди була Тіна яка допомогла повірити Дімі в себе та свій талант не тільки на паркеті. І направила його на вірний, творчий шлях.

Дмитро Жук

Сам Дмитро про чутки роману з Тіною Кароль вважає так: ” Вона мій бос, реально, між нами творчість і крапка. Я не знаю, про що ви. Для мене Тіна як ментор, вона мені допомагає, штовхає мене туди, куди треба”.

А щодо Тіни Кароль, слід зазаначити, що після смерті чоловіка, жінці приписують багаточисельні романи з красивими чоловіками, які оточують її на творчих площадках різноманітних проєктів, в яких Тіна бере участь. Наприклад, на проекті “Голос Країни” Тіні приписували дуже бурхливий роман з Даном Баланом, а після шоу “Танці з зірками” та творчим співробітництвом, роман з Дімою Жуком.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.