37-річна Тіна Кароль похизувалася рум’яними булочками та показала їх фанатам з усіх ракурсів: “Надзвичайні”

Знаменита українська артистка, поп-діва вітчизняного шоу-бізнесу Тіна Кароль вийшла на зв'язок з пекарні і вразила як своїм образом, так і взаємодією з хлібопекарськими виробами.

Знаменита українська співачка Тіна Кароль прославилася не тільки завдяки своєму музичному таланту. Зірка володіє розкішними зовнішніми даними, що дозволяє їй експериментувати з нарядами, фотосесіями та виходами в світ. Артистка може дати фору будь-якій світській левиці і вже досить давно задає моду в українському шоу-бізнесі.

Тіна Кароль відгуляла розкішне весілля
Тіна Кароль похизувалася рум’яними булочками

Тіна Кароль похизувалася рум’яними булочками

Варто відзначити, що вибір локацій іноді дивує навіть її найвідданіших фанатів. Тіна Кароль фотографувалася і в пустелі, і в горах, і на роликах, тощо. Але нещодавно їй знову вдалося зацікавити публіку черговими екстравагантними кадрами. На цей раз співачка відвідала пекарню.

Кароль показала себе в елегантній, обтягуючій сукні, а також звернула увагу своїх підписників на хлібопекарські вироби, які повсюди були розставлені на полицях та чекали своєї черги відправитися до печі.

Не дивлячись на присутність суперзірки, робітники закладу не припиняли робити свою важливу місію, і займалися виготовленням хлібу та булочок.

Відеозйомці виробів з тіста Тіна Кароль присвятила дуже багато часу. Можливо, це пов’язано з любов’ю до смачненького і неможливістю поласувати ним вдосталь, адже поп-діва постійно сидить на різноманітних дієтах. На жаль, у артистки тип фігури, який вимагає уваги та постійної роботи над собою.

Фанати бачили Тіну у різній фізичній формі і не припинили її любити. Тим не менш, Кароль віддає перевагу стрункості, і тому безперервно працює над собою.

Нагадуємо, що не так давно ми розповідали про те, який розмір одягу носить Тіна Кароль.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.