Осина талія, гострі скули та запалі щоки: Тіна Кароль схудла до фантастичних розмірів і показала результат

Українська поп-діва Тіна Кароль — одна з тих артисток, тіло яких постійно змінюється. Шанувальники бачили її у досить різних образах, з різними параметрами, і люблять її будь-якою. Тим не менш, знаменитість як ніхто знає, наскільки жорстоким може бути шоу-бізнес. Тому активно слідкує за власним виглядом, здоров’ям та спортивною формою.

Тіна Кароль схудла до фантастичних розмірів і показала результат

Тіна Кароль схудла до фантастичних розмірів і показала результат

Нещодавно Тіна Кароль знову схвилювала мережу новими кадрами. Уся справа в тому, що зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію, на яких постала у зовсім нових параметрах.

На цей раз поп-діва схудла на рекордні розміри. Талія артистки настільки тонка, що вона схожа на героїню Скарлет з “Унесені вітром”. На обличчі Тіни Кароль також залишився слід її схуднення, адже щоки трохи запали, і за рахунок цього її скули стали більш гострішими.

Щоб підкреслити неймовірні результати, Тіна Кароль обрала класичний костюм з акцентом на талію. Не варто і казати, що він справив справжній фурор.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни на території України Тіна Кароль опинилася в монастирі недалеко від Києва. Зірка знаходилася там близько тижня, і активно молилася за український народ. Однак згодом, її переповнив гнів.

Тіна перебралася до Польщі, де почала влаштовувати мітинги та благочинні концерти. Зараз зірка, як і більшість її колег робить усе можливе, аби дати копієчку захисникам України та допомогти здобути перемогу. Варто відмітити, що наряди Тіна Кароль обирає найпрекрасніші, а головне з меседжем. Чого тільки вартує її біла сукня з червоною крапкою над серцем!

Популярне зараз

Схожі новини