Екс-дружина Дзідзьо вийшла заміж? Славія показала себе у розкішній білій сукні біля церкви і вразила зізнанням

З моменту розлучення Дзідзьо та його колишньої дружини Ярослави пройшов рівно рік. Що змінилося з того часу, і чому жінка оприлюднила на особистій сторінці фотографію у білій сукні?

Знаменитий український виконавець Дзідзьо тривалий час не розповідав про своє особисте життя абсолютно нічого. Зірка не любить обговорювати такі речі з журналістами і, власне, не надто поважає пресу, яка порпається у брудній близні. Втім, його дружина минулого року знайшла спілкування з представниками ЗМІ вельми захопливим заняттям.

Славія розповіла, як Оля Цибульська клеїться до Дзідзьо
Славія показала себе у розкішній білій сукні біля церкви і вразила зізнанням

Жінка дала одразу декілька ексклюзивних інтерв’ю, в яких вперше розповіла про негаразди в сім’ї, небажання Михайла мати дітей та ревнощі до Ольги Цибульської.

Славія показала себе у розкішній білій сукні біля церкви і вразила зізнанням

Артист розгнівався настільки, що раптово на усю Україну заявив, що збирається розлучатися. Розгорівся небувалий скандал, у який влізла навіть кума Михайла. Та через півроку парі вдалося знайти компроміс. Ярослава не претендувала на жодне майно Діздзьо, а він після розлучення подарував їй елітну квартиру на березі озера. Тим не менш, жити у ній колишня дружина співака не змогла через спогади.

Не приховують молоді люди і того факту, що зуміли знайти заміну одне одному. Михайло на даний момент перебуває у стосунках, і Ярослава також натякнула, що не самотня. Її кар’єра успішно розвивається, адже поруч немає чоловіка, який загальмував би її просування кар’єрними сходами. Адже саме це стало офіційною причиною розлучення.

Славія показала себе у розкішній білій сукні біля церкви і вразила зізнанням

Нещодавно Ярослава оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram новий кадр. Співачка виступала під відкритим небом біля церкви. Для перформансу вона обрала розкішну білосніжну сукню, яка вигідно підкреслила її миловидну зовнішність. З такою жагою до концертної діяльності, немає сумнівів, що у Ярослави все вийде.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.