Чоловік Олі Цибульської вперше за роки дав публічно інтерв’ю та поклав край всім пліткам про дружину з Дзідзьо

Однією таємницею в українському шоу-бізнесі стало менше. Популярна співачка Оля Цибульська вперше показала свого законного обранця, який вів непублічне життя. Дізнайтеся, як виглядає таємничий коханий зірки.

Оля Цибульська нарешті відкрилася фанатам повністю. Артистка вирішила вперше показати свого чоловіка. Тривалий час їй приписували роман з Дзідзьо та навіть говорили, що син Нестор схожий на цього прогресивного співака. Проте, артистка поставила крапку у цій історії, а її обранець розповів в інтерв’ю про те, чому не наважувався розкрити свою особистість.

Чоловік Олі Цибульської дав інтерв’ю

Оля Цибульська та її коханий Сергій завітали разом на інтерв’ю до популярної журналістки Аліни Доротюк. Перед камерами з’явився кремезний красень, вищий за свою дружину. Міміка співачки видала те, що вона дуже пишається своїм обранцем. Звісно, першим питанням у ведучої було стосовно непублічності чоловіка.

Чоловік Олі Цибульської вперше за роки дав публічно інтерв’ю

“В моїй діяльності у цьому немає необхідності. Я не люблю робити щось просто так. Для мене це було не потрібно”, — розповідає Сергій про своє рішення залишатися у тіні.

Проте, попри свою позицію партнер співачки наголошує на тому, що погодився з пропозицією коханої стати ближчою до своїх фанатів. Ольга вважає, що у часи, коли народ змушений ховатися від обстрілів, боятися камер вже не слід.

Чоловік Олі Цибульської вперше за роки дав публічно інтерв’ю

Далі чоловік Цибульської розповів про те, як з дружиною виховують спільного сина. Нестора привчають до відповідальності, а ще прищеплюють любов до тварин. Можливо родина у майбутньому подарує дитині песика, коли побачить, що він готовий до такого друга.

Цікаво, що досі не розкрила артистка дати свого весілля. Була інформація про те, що Оля та Сергій познайомилися ще зі школи. У 2015-му році народився первісток.

Нагадаємо, що Цибульська має не лише дружні стосунки з Дзідзьо, через що і стала у центрі скандалу в історії з розлученням співака. Артисти є один для одного кумами та дбають про спільного похресника.

Схожі статті