Андрій Данилко показав себе у школі: носив радянську форму з фартушком та робив ультрамодне каре з бантиками

Андрій Данилко завжди був дуже творчою та нестандартною знаменитістю. Нещодавно на свято Дня знань він показав себе у шкільній формі радянського типу, наче згадуючи свої шкільні роки. Невже чоловік і дійсно так ходив до школи?

Андрій Данилко. Герой цього матеріалу давно переріс простого артиста у справжню легенду. Вєрка Сердючка стала справжньою улюбленицею, а її фірмові фразочки увійшли у фольклор. Досі знаменитість зберігає своє неймовірне почуття гумору, яке стало справжнім стилем життя.

Так, на 1 вересня популярний чоловік показав світлини з років своєї молодості. Там в Андрія Михайловича акуратне каре, пишний бант та радянська шкільна коричнева форма з фартушком. Звісно дзвоник, символ свята, у руках зірки.

Щоправда, це не реальне фото зі шкільних років Данилка. Це кадр зі зйомок фільму “Пригоди Вєрки Сердючки”, де показаний весь шлях становлення цього цікавого епатажного персонажу у реальному житті. Бере участь й Інна Білоконь, яка постала у своєму звичному амплуа мами. За легендою майбутня провідниця вже у навчальному закладі змогла відзначитися веселими пригодами та самоіронією.

Андрій Данилко екстремально схуд
Андрій Данилко показав себе у школі

У реальному житті все було куди скромніше. У 1984 році легендарний нині чоловік починає вчитися художній майстерності. В той же час стає і до музичних занять. Дуже рано проявляється неповторна натура митця. Згодом юний Андрійко вже грає у КВК.

А ось університету він не закінчував. Навіть під час навчання у технікумі, заняття творчістю не полишаються. Навпаки у цей час зароджується альтер его: Вєрка. Цікаво, що прізвище провідниця успадкувала від однокласниці артиста. Ходять чутки, що до неї він був небайдужим. Проте, відомо, що Данилко так і не зміг оженитися. Навіть Інну Білоконь впустив.

Нагадаємо, що Андрій публічно засуджує агресію росії проти України. Він помічав, як ставиться так званий “старший брат” насправді до нас і раніше. Тому вже давно особисто сам порвав зв’язки з рф та його естрадою.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.