Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку обрали батьки багатія та яка народила йому сина

Знаменитий британо-пакистанській мільярдер, який прославився не тільки своїми талантами у бізнесі, але і шлюбом з розкішною білявкою Камалією залишив позаду вельми цікавий союз.

Після весілля Камалії та Мохаммада Захура багатій не став приховувати правду і зізнався, що розлучився з першою дружиною, у шлюбі з якою в нього народилися донька та син.

Але для того, щоб уникнути будь-яких пліток та наклепу бізнесмен поквапився пояснити, що свою дружину він ніколи не кохав. Мовляв, з нею він побрався через батьків, які обрали для нього наречену і за традиціями очікували, що пакистанець прийме їхній вибір. Власне, так і сталося.

Колишню дружину він ніколи не показував публіці і взагалі намагався уникати будь-яких розмов про неї. Пресі невідомо навіть її ім’я.

Як виглядає перша дружина Захура

Як виглядала Камалія до одруження із Захуром
Як виглядає перша дружина Захура

Та після початку повномасштабної війни на території України відкрилася вельми цікава інформація. Виявляється, жінка проживає в російській федерації. І цілком імовірно, що вона навіть не мусульманка.

Мохаммад зізнався Ростиславу Калацинському, що його колишня дружина не схвалює дій російської федерації, але звісно сказати щось не може, так як боїться за себе.

Камалія ж доповнила картину зізнанням про те, що особисто з жінкою так і не познайомилася. Так склалося через те, що вона не знаючи співачку, вже почала на неї немовляти та образливо висловлюватися на її адресу. Тож виконавиця прийняла рішення не спілкуватися з цією людиною.

А зараз жінка вже давно бабуся. Її старша донька Таня має двох прекрасних дітей, а син Арман живе разом з сестрою. З якоїсь причини діти обрали жити не поруч зі своєю мамою, а у Великобританії. Після початку повномасштабної війни на території України родина як ніколи зблизилася.

Схожі новини