Колишня дружина Дзідзьо вийшла заміж за нового обранця? Славія вразила новиною: “Нарешті зареєструвала”

Колишня дружина знаменитого українського виконавця Дзідзьо Славія сколихнула мережу зізнанням про новий етап її житті. Усі деталі у нашій статті.

Два відомих та талановитих виконавця Дзідзьо та його колишня дружина-красуня Славія минулого року шокували фанатів та шоу-бізнес зізнанням про розлучення.

Благовірна Михайла не стримувала себе та розповіла пресі усі секрети їхнього особистого життя. Чоловік нас терпів цього, адже не любить, коли його брудну білизну вивалюють на огляд аудиторії. Колишні закохані сильно посварилися.

Екс-дружина Дзідзьо вразила новиною після зізнання про нового коханого

Колишня дружина Дзідзьо Славія знову в нього закохалася і відкрито заявляє про свої почуття
Екс-дружина Дзідзьо вразила новиною після зізнання про нового коханого

Втім, жінка не претендувала на майно співака, і врешті-решт вони дійшли до компромісу. Екс-пара помирилася, а Ярослава у подарунок отримала розкішну квартиру на березі озера.

Обидва активно будують особисте життя наново. Дзідзьо натякнув, що в нього є нова кохана, а Ярослава прямим текстом заявила, що напередодні війни мала переїхати до обранця. Однак через війну цей процес спочатку зупинився, а потім відкладався. Нещодавно зірка повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що нарешті досягла своєї мети і офіційно зареєструвалася у новому житлі.

Екс-дружина Дзідзьо вразила новиною після зізнання про нового коханого

Втім, жінка не уточнила, мова йде про її особисте житло, або ж той будинок, в якому вона збиралася жити з коханим.

Нагадуємо, що історія кохання Славії та Михайла розпочалася за часів навчання, коли пара почала зустрічатися. Спочатку вони намагалися побудувати спільну музичну кар’єру, але потім музикант вирішив йти цією стежкою з іншими артистами, створивши гурт “Дзідзьо”. Його дружина тим часом мріяла також стати виконавицею, але Михайло заявив, що не бажає конкуренції в родині.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.