Повинен був народитися Олексій, а на світ з’явилася Леся: Телеведуча розповіла невідомий факт своєї біографії

Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк розповіла історію її народження та причину чому її повинні були назвати чоловічим ім'ям, а саме Олексієм.

Навіть важко зараз уявити Лесю Нікітюк з іншим іменем, воно наче створено саме для Лесі Нікітюк. Характер, зовнішність, манери, навіть голос складно уявити інший. Всі українці асоціюють ім’я Леся лише з Нікітюк.Телеведуча зробила це ім’я настільки наповненим енергією та позитивом, що навіть закривши очі немає іншого образу перед очима.

Леся Нікітюк з мамою
Леся Нікітюк з мамою

Майже вся Україна дуже любить Нікітюк. Натомість мама Лесі дуже плакала, коли майбутня зірка телеекранів народилась на світ. Мама Лесі була в розпачі, тому що вона чекала на хлопчика і вже знала, як назве, а коли народилась дівчинка, мама Лесі Катерина розгубилась і дуже сильно розплакалась. Медсестра запитала в Катерини, чого ж вона так сильно плаче і не може ніяк заспокоїтись, на шо мама Лесі відповіла, що чекала хлопчика Олексія, а народилась дівчинка і вона навіть уяви немає, як назвати новонароджену дитинку.

Далі медсестра спитала, чи є старша дитина в родині, виявилось, що є старший брат Сергій, тоді медсестра порадила назвати дівчинку Світланою, щоб обидві дитини мали ім’я на літеру С. Але мама Катерина не прислухалась до поради медсестри і назвала новонароджену дівчинку Леся.

День народження Лесі
День народження Лесі

І хто знає, чи була б ця дівчина з іменем Світлана, такою ж успішною та талановитою. Можливо й справді до кожного з нас саме ім’я притягує особливі можливості і енергетику, яка дарує нам таку долю, яку ми проживаємо під своїми іменами. Тому, Леся Іванівна Нікітюк має бути вдячна долі і мамі, яка не розгубилась і дала дівчинці ім’я, яке зараз стало відомим та популярним брендом у просторах україни та за її межами.

spot_img

Схожі статті